Ροή Αγώνων έως 63 kg Εφήβων Πανελλήνιου Πρωταθλήματος 2014
1 min read![](https://tkd-itf.gr/wp-content/uploads/2020/04/143.jpg)
Κυριολεκτικά μέσα από τα χέρια του έχασε το παιχνίδι ο Κωνσταντελόπουλος Βασίλης του Α.Γ.Σ. Ζωγράφου (με μπλέ) από τον Σαρηδεμερτζή Δημήτρη του Α.Σ. Μακεδονική Δύναμη Νεαπόλεως (με κόκκινο). Παρά τους καθαρούς πόντους και το παιχνίδι τακτικής του αθλητή της Νεάπολης το αποτέλεσμα άλλαξε τελευταία στιγμή υπερ του αθλητή του Α.Γ.Σ. Ζωγράφου, χαρίζοντας του την νίκη.
![](https://tkd-itf.gr/wp-content/uploads/2020/04/143.jpg)
![](https://tkd-itf.gr/wp-content/uploads/2020/04/143-β.jpg)
![](https://tkd-itf.gr/wp-content/uploads/2020/04/143-γ.jpg)
![](https://tkd-itf.gr/wp-content/uploads/2020/04/143-γ-1.jpg)