TKD-ITF.gr 


Τελικός Απολογισμός - Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Εστονία 2018

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που πραγματοποιήθηκε στις 23-29 Απριλίου 2018. . .

Τελικός Απολογισμός - Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Εστονία 2018

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που πραγματοποιήθηκε στις 23-29 Απριλίου 2018 στο Ταλίν της Εσθονίας με την Εθνική μας ομάδα να κατακτάει την 3η θέση στη γενική κατάταξη των χωρών με 19 χρυσά, 17 αργυρά και 32 χάλκινα.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

Ονοματεπώνυμο Θέση Κατηγορία
Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων Tul 2 Dan
Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Εφήβων Tul 3 Dan
Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Εφήβων Tul 1 Dan
Κοκκάλας Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ανδρών Tul 3 Dan
Στεφανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 1 Dan
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής) Γυναικών -62kg
Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών -72kg
Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Ανδρών -58kg
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Νεανίδων 14-15 -50kg
Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Νεανίδων 14-15 -55kg
Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 14-15 -65kg
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Νεανίδων 14-15 +65kg
Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Νεανίδων 16-17 -40kg
Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Νεανίδων 16-17 -52kg
Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Ανδρών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) Ασημένια Βετεράνων Γυναικών Tul 4 Dan
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) Ασημένια Βετεράνων Γυναικών +75kg
Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Γυναικών -77kg
Τσαταλμπασίδου Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) Γυναικών Tul 4 Dan
Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός) Ανδρών Tul 2 Dan
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Αγίας Παρασκευής) Νεανίδων Tul 3 Dan
Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ανδρών Tul 4 Dan
Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 14-15 -45kg
Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 14-15 -50kg
Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας) Νεανίδων 16-17 -58kg
Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) Νεανίδων 16-17 +70kg
Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) Εφήβων 16-17 -51kg
Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -63kg
Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών +77kg
Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Ψαρράς Αλέξανδρος (Α.Σ. Μετεώρων), Γαλανής Εμμανουήλ (Α.Σ. Καλαμαριάς), Ζαφείρης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου), Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Μάχες Ανδρών
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής), Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars), Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ομαδικές Μάχες Γυναικών
Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Γυναικών
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής), Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης), Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Γυναικών
Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) Χρυσή Βετεράνων Ανδρών Tul 5 Dan
Παυλίδης Αριστείδης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών +90kg
Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Εφήβων 14-15 -55kg
Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -60kg
Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) Εφήβων 14-15 -70kg
Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) Νεανίδων 16-17 -64kg
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 16-17 -70kg
Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -51kg
Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -57kg
Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 16-17 -57kg
Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 16-17 +75kg
Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Γυναικών -47kg
Μπαγιαζίδου Σοφία (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) Γυναικών -57kg
Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών -67kg
Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ανδρών -92kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -45kg
Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Νεανίδων 14-15 -50kg
Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 14-15 -60kg
Κτένα Αιμιλία-Δήμητρα (Α.Σ. Λευκάδας) Νεανίδων 14-15 -60kg
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα") Εφήβων 14-15 -45kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Μάχες Νεανίδων 14-15
Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος), Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars), Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας), Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Εφήβων 16-17
Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης), Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης), Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας), Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Νεανίδων 16-17
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) Ομαδικό Tul Νεανίδων
Γραφανάκης Ευστάθιος (Α.Σ. Μινώταυρος Αγίου Νικολάου) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 1 Dan
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 6 Dan
Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ανδρών +92kg
Πυνηρτζής Γεώργιος (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Χρυσή Βετεράνων Ανδρών Tul 3 Dan
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών -80kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα"), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης) Self Defense Junior Female
Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης), Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου), Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Self Defense Junior Male
Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης), Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη), Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Ράπτης Ακριβός (Γ.Α.Σ. Chon-Ji), Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός), Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Ανδρών
Τόλιος Δημήτριος (Α.Σ. Πολίχνης), Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς), Χαρίτος Δημήτριος, Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Εφήβων 14-15
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα), Γεροντής Ιωάννης (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου), Παυλίδης Αριστείδης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) Ομαδικές Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων

 

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων, Λάρισα 2017

Με τη συμμετοχή 376 αθλητών-αθλητριών από 87 σωματεία από όλη την Ελλάδα, ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017, στο στάδιο Αλκαζάρ της Λάρισας, το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων. . .

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων, Λάρισα 2017

Με τη συμμετοχή 376 αθλητών-αθλητριών από 87 σωματεία από όλη την Ελλάδα, ολοκληρώθηκε σήμερα Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017, στο στάδιο Αλκαζάρ της Λάρισας, το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων.

Εξαιρετικές εντυπώσεις άφησαν οι συμμετέχοντες όλων των κατηγοριών, ξεχωρίζοντας για το τεχνικό επίπεδο, τη θέληση και την προσπάθεια για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου. Οι πρωταθλητές κάθε κατηγορίας προκρίνονται αυτόματα και θα αποτελέσουν μέλη της Εθνικής Ομάδας για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στις 24-30 Απριλίου 2017, στο Λίβερπουλ της Αγγλίας.

Με το τέλος του πρωταθλήματος οι σύλλογοι που κατέκτησαν τις τρεις πρώτες θέσεις στη γενική κατάταξη των συλλόγων είναι οι εξής:

1ος Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη (3 χρυσά, 4 αργυρά, 3 χάλκινα)
2ος Α.Σ Πολίχνης (3 χρυσά, 3 αργυρά, 2 χάλκινα)
3οι Α.Γ.Σ. Κερατσινίου και Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη (2 χρυσά, 1 αργυρά, 2 χάλκινα)

Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα των κατηγοριών.

Εφήβων Tul 4-1 Gup

1ος Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Πάμπολλας Ευάγγελος (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)
3οι Παπαδάτος Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας) και Μπαξεβάνης Θωμας (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)

Εφήβων Tul 1 Dan

1ος Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
2ος Ντάκουλας Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι Μουρατίδης Σάββας (Α.Σ Πολίχνης) και Μοίρας Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο)

Εφήβων Tul 2 Dan

1ος Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ Πολίχνης)
2ος Κουτσομπινάς Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
3οι Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας) και Πετρόπουλος Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)

Εφήβων Tul 3 Dan

1ος Καρβούνης Τριάνταφυλλος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Αμεντάς Αναστάσιος (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
3οι Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) και Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)

Εφήβων -45kg

1ος Τζαβάχωβ Δαβίδ (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Ξαγοράρης Άγγελος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Ματζιάρας Στυλιανός (Α.Σ. Μετεώρων) και Καλογρίδης Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

Εφήβων -51kg

1ος Μαχαιρίδης Θεόδωρος (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας) και Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Εφήβων -57kg

1ος Γάρρας Χρήστος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Παμπόρης Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Γραμματικάκης Αντώνιος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Μορτόπουλος Σταύρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Εφήβων -63kg

1ος Ιωαννίδης Γεώργιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Καρβούνης Τριάνταφυλλος (Α.Σ. Ζέας)
3οι Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)

Εφήβων -69kg

1ος Γκαλτσίδης Παύλος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Καμτσόγλου Στέφανος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Κασιδάκης Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Εξωμερίτης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

Εφήβων -75kg

1ος Παπαδημητρίου Ευάγγελος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Νασιούδης Αχιλλέας (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Τόλιος Δημήτριος (Α.Σ Πολίχνης) και Δόβας Παναγιώτης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Εφήβων +75kg

1ος Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Καγιαμπίνης Αθανάσιος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών)
3οι Βαλιάνος Σταύρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Ζωϊτάκης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας)

Ειδικές Τεχνικές Εφήβων

1ος Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
2ος Πετρόπουλος Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3ος Βαλλιάνος Σωκράτης (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)

Νεανίδων Tul 4-1 Gup

Καραντάνη Δήμητρα (Α.Σ. TKD Λέρου)
Σιάρκου Όλγα (Α.Κ. Δήμου Ζηρού)
3ες Μαστοράκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Σέγκου Θεοδώρα-Ελισάβετ (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)

Νεανίδων Tul 1 Dan

Αιγίδου Ιωάννα (Α.Σ Πολίχνης)
Μουρατίδου Ευμορφία-Ουρανία (Α.Σ Πολίχνης)
3ες Λίζα Δήμητρα-Ζωή (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Λίβα Βασιλική (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)

Νεανίδων Tul 2 Dan

Καλκίτσα Ελισάβετ (Α.Σ Πολίχνης)
Μαρούλη Παρασκευή (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
3ες Τσιούμα Φωτεινή (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Κανάκη Φανή (Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο Αίαντας)

Νεανίδων Tul 3 Dan

Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
Κουλουγουσίδου Μαρία (Α.Ο.Π.Σ. "Τάλως" Αγίου Νικολάου)
3ες Βέρρου Χριστίνα (Α.Σ. Παραδοσιακού TKD Σερρών) και Πλασκασοβίτη Ευτυχία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)

Νεανίδων -40kg

Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3ες Τσίγγου Χριστίνα (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) και Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")

Νεανίδων -46kg

Κουτμουρίδου Σταυρούλα-Σοφία (Α.Σ. Αστέρας Δ. Μίκρας)
Κυριαζή Μυρτώ (Γ.Σ. TKD Λάρισας)
3ες Μαστοράκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

Νεανίδων -52kg

Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)
Αλεξιάδου Δωροθέα (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)
3ες Γεωργιάδη Σοφία (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας) και Βήτου Φανή (Α.Σ. Μίκρας)

Νεανίδων -58kg

Τόλογλου Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
Αιγίδου Ιωάννα (Α.Σ Πολίχνης)
3ες Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)

Νεανίδων -64kg

Τσιούμα Φωτεινή (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Καλκίτσα Ελισάβετ (Α.Σ Πολίχνης)
3ες Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) και Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)

Νεανίδων -70kg

Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Δήμα Ευδοκία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)
3ες Τσέβα Μαρία (Α.Γ.Σ. TKD Ασπροπύργου) και Λαγού Ελπίδα-Ραφαέλα (Α.Σ. Ελευσίς)

Νεανίδων +70kg

Βουγιούκα Ευδοξία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)
Κατινιού Στυλιανή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3ες Κατελανάκη Μαρία (Α.Σ. Ελευσίς) και Μάρα Ασεμίνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)

Ειδικές Τεχνικές Νεανίδων

Γεωργίτση Σταματίνα (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
Διακάκη Κακουλή (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

  Δελτίο Τύπου-Α.Ο.Τ.Ε.

 

Πηγή: Αθλητική Ομοσπονδία Taekwon-Do Ελλάδος (Α.Ο.Τ.Ε.) Επιμέλεια Δελτίου Τύπου: Σταμπούλης Αναστάσιος

Το σωματείο σας έχει όριο στα ενεργά άρθρα.
Για να ενεργοποιήσεται όλα τα άρθρα που γράφονται για το σωματείο σας από το TKD-ITF.gr επικοινωνήστε με το παρακάτο e-mai: akis.vasilias[at]gmail.com