Thu. Nov 26th, 2020

Απολογιστικό 1η Ημέρας – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων,Παμπαίδων/Παγκορασίδων, Σέρρες 2017

1 min read

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η πρώτη ημέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων/Κορασίδων, Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη των Σερρών. Αθλητές και αθλήτριες από όλη την Ελλάδα συμμετείχαν στις κατηγορίες των Τουλ με σκοπό την απόκτηση του πολυπόθητου μεταλλίου.

Παρακάτω αναφέρονται οι αθλητές – αθλήτριες που διακρίθηκαν στις κατηγορίες των Τουλ:

Παίδων 03-04 4-3 Gup

1ος Πασχάλης Σταύρος (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης)
2ος Γκουργιώτης Δημήτριος – Εφραίμ (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3οι Τσεκούρας Αθανάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου) & Μπέκας Βασίλειος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)

Παίδων 03-04 2-1 Gup

1ος Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Μπαζίνης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Ζέας)
3οι Αβλαστημίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ιχώρ) & Μπάσιος Πέτρος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Παίδων 03-04 1 Dan

1ος Βασάλος Εμμανουήλ (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
2ος Καντζαλίδης Ευάγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) & Τσιμουλάκης Αντώνιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)

Παμπαίδων 05-06 4-3 Gup

1ος Κασαγιάννης Μιχαήλ – Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Χατζέλης Αθάνασιος (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων)
3οι Χατζηγεωργίου Πασχάλης (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) & Ασβεστάς Εμμανουήλ – Χήστος (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου)

Παμπαίδων 05-06 2-1 Gup

1ος Δασκαλόπουλος Δημήτριος – Ραφαήλ (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Παμπορίδης Χρήστος (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) & Κολώνιας Χρήστος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Παμπαίδων 05-06 1 Dan

1ος Ορφανίδης Στυλιανός (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Δημητρόπουλος Ιωσήφ (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης)
3οι Βελισσαρόπουλος Σταμάτιος (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης) & Ζερβάκης Αναστάσιος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

Κορασίδων 03-04 4-3 Gup

1η Μπούγια Βαρβάρα – Βανέσσα (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η Ρόντση Φωτεινή (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Μπαδέκα Δημήτρα (Α.Γ.Σ. Αχιλλέας Νεάπολης) & Παρασίδου Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Κορασίδων 03-04 2-1 Gup

1η Αλεξίου Ασημούλα – Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η Μπουργάνη Ηλέκτρα (Α.Σ. Ζέας)
3ες Μαυροκεφάλου Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας) & Παπαγιαννίτση Αικατερίνη (Α.Σ. Taekwon-Do “Επταπύργιο – Κάστρα”)

Κορασίδων 03-04 1 Dan

1η Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
2η Κασιδάκη Παναγιώτα (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
3ες Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) & Ζάχου Δήμητρα (Α.Σ. Απόλλων Αλεξανδρουπόλεως)

Παγκορασίδων 05-06 4-3 Gup

1η Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας)
2η Μαϊνά Δανάη (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Πετρουπόλεως)
3ες Δερβένη Κωνσταντίνα (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) & Ντοβώνη Λαμπρινή – Ειρήνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Παγκορασίδων 05-06 2-1 Gup

1η Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η Κρυσταλλίδου Μαρία (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)
3ες Οκλαλιώτη Βασιλεία (Α.Σ. Λευκός Πύργος) & Ζιώγα Παναγιώτα (Α.Σ. Ιχώρ)

Παγκορασίδων 05-06 1 Dan

1η Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
2η Τακίδου Ελευθερία (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
3ες Ξαγοραράκη Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) & Χρυσουλάκη Μαρία (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου)