Thu. Nov 26th, 2020

Απολογιστικό 2η Ημέρας – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων,Παμπαίδων/Παγκορασίδων, Σέρρες 2017

1 min read

Η δεύτερη μέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων/Κορασίδων, Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη των Σερρών, θα μπορούσε να στιγματίστηκε από δυνατές αναμετρήσεις και ανεβασμένο το τεχνικό επίπεδο από όλους τους ασκούμενους.

Το Σάββατο 11/11 αγωνίστηκαν όλοι οι αθλητές – αθλήτριες που συμμετείχαν στις ηλικιακές κατηγορίες Παμπαίδων/Παγκορασίδων 2005-2006 στις κατηγορίες των Μαχών.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Παμπαίδων 05-06 -35kg

1ος Σιούκας Παντελεήμων (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
2ος Παυριανίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3οι Βασιλειάδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) & Λουκάκης Γεώργιος – Ξενοφών (Α.Σ. Taekwon-Do “Επταπύργιο – Κάστρα”)

Παμπαίδων 05-06 -40kg

1ος Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Μυτακόπουλος Άγγελος – Αλέξανδρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) & Μπάρλας Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)

Παμπαίδων 05-06 -45kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Λιναρδάκης Ανδριανός (Α.Σ. Ζέας) & Κασαγιάννης Μιχαήλ – Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Παμπαίδων 05-06 -52kg

1ος Μακρογιαννάκης Νικόλαος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μαρκάδας Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Καλογεράκης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) & Καραμήτσος Θεόδωρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Παμπαίδων 05-06 -59kg

1ος Παπαϊωάννου Άγγελος – Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Δύναμη Μαρκόπουλου)
2ος Χαράτσης Παναγιώτης (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3οι Μανωλάς Θεόφιλος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Ξανθόπουλος Γεώργιος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)

Παμπαίδων 05-06 +59kg

1ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
2ος Κουτμανάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)
3οι Καφαντάρης Αναστάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

Παγκορασίδων 05-06 -33kg

1η Κωνσταντινίδου Δέσποινα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2η Λεωνίδη Βαρβάρα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3ες Ράμμου Ερμιόνη (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) & Φωτοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Βεργίνας)

Παγκορασίδων 05-06 -38kg

1η Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
2η Στεφανουδάκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας) & Τουσίσογλου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας)

Παγκορασίδων 05-06 -43kg

1η Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
2η Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)
3ες Λουπράνη Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) & Λιόντου Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Παγκορασίδων 05-06 -50kg

1η Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η Μπένα Θεοφανία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Τσαντίλη Στυλιανή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων) & Ντούκα Κατερίνα – Μήλια (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Παγκορασίδων 05-06 -57kg

1η Στάμου Κυριακή (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
2η Μουρατίδου Ιωάννα (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
3ες Κουκλιάτη Αμαλία (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Καλογεράκη Μαρία (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

Παγκορασίδων 05-06 +57kg

1η Πάμπολλα Σταματία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας)
2η Παναγιωτίδου Λυδία – Θωμαΐ (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου)
3ες Σταύρου Ραφαηλία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας) & Νικολαϊδου Ιωάννα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)