Sun. Nov 29th, 2020

Απολογιστικό 3η Ημέρας – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων,Παμπαίδων/Παγκορασίδων, Σέρρες 2017

1 min read

Με την τρίτη και τελευταία ημέρα ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων, Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη των Σερρών.

Άρτια τεχνική κατάρτηση με εντυπωσιακά περιστροφικά χτυπήματα ήταν το κύριο χαρακτηριστικών των αγώνων στις κατηγορίες Μάχης Παίδων/Κορασίδων (2003-2004).

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Παίδων 03-04 -35kg

1ος Μαχαιρίδης Ιωάννης (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Ζώτος Γεώργιος (Γ.Σ. Taekwon-Do Λάρισας)
3οι Μαρούδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) & Βλάχος Ιωάννης (Α.Σ.ΑΝ.Α. Ζέφυρος 02)

Παίδων 03-04 -40kg

1ος Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Κυριατζίδης Αθανάσιος (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) & Χαλκούπης Αθανάσιος (Α.Σ.Φ. Taekwon-Do Το Μοσχάτο)

Παίδων 03-04 -45kg

1ος Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Μαχλής Νικόλαος (Α.Σ. Ζέας) & Κουκούσης Αθανάσιος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

Παίδων 03-04 -52kg

1ος Κοτσονούρης – Κοκκίνης Χαρίλαος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Στεφανίδης Θεόφιλος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Πασχαλίδης Ιωάννης – Παύλος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) & Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Παίδων 03-04 -59kg

1ος Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Κατσιάπης Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) & Αθανασιάδης Κυριάκος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Παίδων 03-04 +59kg

1ος Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χριστονίκος Αντώνιος (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας)
3οι Αλιάτης Βασίλειος (Α.Σ. Μαχητές Του Βορρά) & Κουρδούκλας Αθανάσιος (Γ.Σ. Taekwon-Do Λάρισας)

Κορασίδων 03-04 -38kg

1η Βατσικούρα Δέσποινα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
2η Φωτεινάτου Αμαλία (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3ες Ξουζαφείρη Δέσποινα (Α.Σ. Μύγδονες) & Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης)

Κορασίδων 03-04 -43kg

1η Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
2η Μήτσου Ασπασία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας)
3ες Παπαγεωργίου Αντριάννα – Μαρία (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού Taekwon-Do Νέας Φιλαδέλφειας) & Χατζηπιρπιρίδου Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Κορασίδων 03-04 -50kg

1η Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2η Κυριακάκη Μαρία – Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας)
3ες Πλασκασοβίτη Ιωάννα (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας) & Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας)

Κορασίδων 03-04 -57kg

1η Φανάρα Μαρία – Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2η Μπεγνή Δήμητρα (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
3ες Πανδρία Αντιγόνη (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Αντίνου Αικατερίνη (Α.Σ. Taekwon-Do Άρρηκτον)

Κορασίδων 03-04 +57kg

1η Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2η Καλαντίδου Σταυρούλα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3ες Κατή Νικολέττα (Α.Σ. Αλέξανδρος) & Καϋμενάκη Νεφέλη (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας)