TKD-ITF.gr 

ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Επώνυμο ΜΠΟΖΙΝΗΣ
Όνομα ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
NGB ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ TAEKWON-DO ΕΛΛΑΔΟΣ
Σωματείο Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ

Βιογραφικό

Πληροφορίες

Φωτογραφίες

Βίντεο

Άρθρα

Απολογισμός 2ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Η δεύτερη μέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος έφτασε στο τέλος της με την ελληνική ομάδα να συλλέγει αρκετά μετάλλια. . .

Η δεύτερη μέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος έφτασε στο τέλος της με την ελληνική ομάδα να συλλέγει αρκετά μετάλλια.

Πιο αναλυτικά:

Ονοματεπώνυμο Θέση Κατηγορία
Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης) 2 Dan Εφήβων
Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) 5 Dan Χρυσή Βετεράνων Ανδρών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) 4 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) 3 Dan Εφήβων
Ντάκουλας Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) 2 Dan Εφήβων
Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) 3 Dan Νεανίδων
Γιανταμίδης Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Ασπροπύργου) Ειδικές Τεχνικές Εφήβων
Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) 1 Dan Εφήβων
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Αγίας Παρασκευής) 3 Dan Νεανίδων
Μαυρομάτη Ελένη (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) 5 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) 6 Dan Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji), Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικό Tul Νεανίδων
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης), Μαυρομάτη Ελένη (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα), Ταβλαδάκη Θεονύμφη (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Ομαδικό Tul Βετεράνων Γυναικών
Γραμματικάκης Αντώνιος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) Συμμετοχή 3 Dan Εφήβων
Σουγλέρη Ελένη (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης Θέρμης) Συμμετοχή Νεανίδων 14-15 -55kg
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας), Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) και Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Συμμετοχή Ομαδικό Tul Βετεράνων Ανδρών

 

Ομαδικό Tul Βετεράνων - Ροή Αγώνων Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Αρκετά καλή θα μπορούσε να χαρακτηριστή η εμφάνιση των Βετεράνων Ανδρών στα Ομαδικά tul. Η ομάδα που απαρτίζεται από τους. . .

Αρκετά καλή θα μπορούσε να χαρακτηριστή η εμφάνιση των Βετεράνων Ανδρών στα Ομαδικά tul. Η ομάδα που απαρτίζεται από τους Καλογιάννη Βασίλειο (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας), Λαζάρου Γεώργιο (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) και Μποζίνη Χριστόφορο (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα).

Η ομάδα των βετεράνων στον πρώτο της αγώνα κληρώθηκε να αντιμετωπίσει την Ουκρανία. Με tul επιλογής το Kwang-Gae η ελληνική ομάδα βρέθηκε να χάνει με μικρή διαφορά με βαθμολογία 3-2. Μετά το υποχρεωτικό tul (Toi-Gye) το αποτέλεσμα σφραγίστηκε σε 4-1 με ήττα της ελληνικής ομάδας.

Τελικός Απολογισμός - Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Εστονία 2018

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που πραγματοποιήθηκε στις 23-29 Απριλίου 2018. . .

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που πραγματοποιήθηκε στις 23-29 Απριλίου 2018 στο Ταλίν της Εσθονίας με την Εθνική μας ομάδα να κατακτάει την 3η θέση στη γενική κατάταξη των χωρών με 19 χρυσά, 17 αργυρά και 32 χάλκινα.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

Ονοματεπώνυμο Θέση Κατηγορία
Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων Tul 2 Dan
Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Εφήβων Tul 3 Dan
Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Εφήβων Tul 1 Dan
Κοκκάλας Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ανδρών Tul 3 Dan
Στεφανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 1 Dan
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής) Γυναικών -62kg
Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών -72kg
Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Ανδρών -58kg
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Νεανίδων 14-15 -50kg
Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Νεανίδων 14-15 -55kg
Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 14-15 -65kg
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Νεανίδων 14-15 +65kg
Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Νεανίδων 16-17 -40kg
Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Νεανίδων 16-17 -52kg
Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Ανδρών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) Ασημένια Βετεράνων Γυναικών Tul 4 Dan
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) Ασημένια Βετεράνων Γυναικών +75kg
Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Γυναικών -77kg
Τσαταλμπασίδου Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) Γυναικών Tul 4 Dan
Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός) Ανδρών Tul 2 Dan
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Αγίας Παρασκευής) Νεανίδων Tul 3 Dan
Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ανδρών Tul 4 Dan
Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 14-15 -45kg
Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 14-15 -50kg
Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας) Νεανίδων 16-17 -58kg
Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) Νεανίδων 16-17 +70kg
Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) Εφήβων 16-17 -51kg
Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -63kg
Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών +77kg
Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Ψαρράς Αλέξανδρος (Α.Σ. Μετεώρων), Γαλανής Εμμανουήλ (Α.Σ. Καλαμαριάς), Ζαφείρης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου), Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Μάχες Ανδρών
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής), Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars), Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ομαδικές Μάχες Γυναικών
Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Γυναικών
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής), Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης), Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Γυναικών
Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) Χρυσή Βετεράνων Ανδρών Tul 5 Dan
Παυλίδης Αριστείδης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών +90kg
Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Εφήβων 14-15 -55kg
Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -60kg
Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) Εφήβων 14-15 -70kg
Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) Νεανίδων 16-17 -64kg
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 16-17 -70kg
Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -51kg
Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Εφήβων 16-17 -57kg
Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 16-17 -57kg
Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 16-17 +75kg
Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Γυναικών -47kg
Μπαγιαζίδου Σοφία (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) Γυναικών -57kg
Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Γυναικών -67kg
Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ανδρών -92kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -45kg
Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Νεανίδων 14-15 -50kg
Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Νεανίδων 14-15 -60kg
Κτένα Αιμιλία-Δήμητρα (Α.Σ. Λευκάδας) Νεανίδων 14-15 -60kg
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα") Εφήβων 14-15 -45kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ομαδικές Μάχες Νεανίδων 14-15
Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος), Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars), Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας), Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Εφήβων 16-17
Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης), Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης), Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας), Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Νεανίδων 16-17
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) Ομαδικό Tul Νεανίδων
Γραφανάκης Ευστάθιος (Α.Σ. Μινώταυρος Αγίου Νικολάου) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 1 Dan
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Tul 6 Dan
Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Ανδρών +92kg
Πυνηρτζής Γεώργιος (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Χρυσή Βετεράνων Ανδρών Tul 3 Dan
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) Ασημένια Βετεράνων Ανδρών -80kg
Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης), Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα"), Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης) Self Defense Junior Female
Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης), Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου), Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Self Defense Junior Male
Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης), Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη), Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Ράπτης Ακριβός (Γ.Α.Σ. Chon-Ji), Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός), Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Ανδρών
Τόλιος Δημήτριος (Α.Σ. Πολίχνης), Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων), Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς), Χαρίτος Δημήτριος, Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικές Μάχες Εφήβων 14-15
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα), Γεροντής Ιωάννης (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου), Παυλίδης Αριστείδης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη), Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) Ομαδικές Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων

 

Τελικά Αποτελέσματα - Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Λίβερπουλ 2017

Παρά το πολύωρο και εξαντλητικό ταξίδι, εξαιρετικές θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν οι εμφανίσεις που  πραγματοποίησαν οι διεθνείς μας στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που διεξήχθει στο Λίβερπουλ. . .

Παρά το πολύωρο και εξαντλητικό ταξίδι, εξαιρετικές θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν οι εμφανίσεις που πραγματοποίησαν οι διεθνείς μας στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που διεξήχθει στο Λίβερπουλ της Αγγλίας από τις 24-30 Απριλίου 2017.

Η συνολική συγκομιδή μεταλλίων ήταν: 11 χρυσά, 10 αργυρά και 17 χάλκινα. Σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα που αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα του πρωταθλήματος η Ελλάδα κατέλαβε  :

  • 3η θέση στην κατάταξη των Εφήβων/Νεανίδων
  • 3η θέση στην κατάταξη των Γυναικών
  • 5η θέση στην γενική κατάταξη των χωρών

Παρακάτω θα βρείτε τα συνολικά αποτελέσματα τις εθνικής μας:

Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Θέση
Γκαλτσίδης Παύλος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) -69kg Εφήβων
Μπαγιαζίδου Σοφία (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) -57kg Γυναικών
Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Εφήβων
Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Γυναικών
Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής) -63kg Γυναικών
Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) -75kg Γυναικών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) +75kg Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ Πολίχνης) 2 Dan Εφήβων
Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) 1 Dan Εφήβων
Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) -40kg Νεανίδων
Κουτμουρίδου Σταυρούλα-Σοφία (Α.Σ. Αστέρας Δ. Μίκρας) -46kg Νεανίδων
Κοσμίδου Σοφία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) +75kg Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) +75kg Γυναικών
Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) -69kg Γυναικών
Τζαβάχωβ Δαβίδ (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος) -45kg Εφήβων
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) 6 Dan Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) -90kg Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Καλκαβούρης Μεθόδιος (Α.Σ. Κένταυρος Αριδαίας) Δοκιμές Δύναμης Ανδρών
Ομαδικές Μάχες Γυναικών -
Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Εφήβων -
Σγουμπόπουλος Κωνσταντίνος (Α.Σ.Φ. Το Μοσχάτο) 5 Dan Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) 3 Dan Νεανίδων
Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) 4 Dan Ανδρών
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) -52kg Νεανίδων
Κοσμίδου Σοφία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) 1 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Βουγιούκα Ευδοξία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας) +70kg Νεανίδων
Ομαδικό Τουλ Γυναικών -
Μαχαιρίδης Θεόδωρος (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος) -51kg Εφήβων
Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) -57kg Ανδρών
Μπούρδας Αχιλλέας (Α.Σ. Γαλάτιστας) -78kg Ανδρών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) 4 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Ομαδικό Tul Εφήβων -
Γεωργίτση Σταματίνα (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ειδικές Τεχνικές Νεανίδων
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων Ανδρών
Ομαδικές Μάχες Ανδρών -
Ομαδικές Ειδικές Τεχνικές Γυναικών -
Ομαδικές Μάχες Εφήβων -
Ομαδικό Tul Βετεράνων -
Γκουντούρα Σταυρούλα (Γ.Σ. TKD Λάρισας) 1 Dan Γυναικών
Γάρρας Χρήστος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) -57kg Εφήβων
Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) +75kg Εφήβων
Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars) -51kg Γυναικών
Ομαδικές Μάχες Νεανίδων -
Τόλογλου Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) -58kg Νεανίδων
Τσιούμα Φωτεινή (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) -64kg Νεανίδων
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) -90kg Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Ομαδικό Τουλ Ανδρών -
Καρβούνης Τριάνταφυλλος (Α.Σ. Ζέας) 3 Dan Εφήβων
Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ Πολίχνης) 3 Dan Γυναικών Συμμετοχή
Τιμαγένης Ιωάννης (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) 2 Dan Ανδρών Συμμετοχή
Αιγίδου Ιωάννα (Α.Σ Πολίχνης) 1 Dan Νεανίδων Συμμετοχή
Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ Πολίχνης) 2 Dan Γυναικών Συμμετοχή
Καλκίτσα Ελισάβετ (Α.Σ Πολίχνης) 2 Dan Νεανίδων Συμμετοχή
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας) 3 Dan Ασημένια Βετεράνων Ανδρών Συμμετοχή
Βασιλειά Αγγελική (Α.Σ Πολίχνης) 4 Dan Γυναικών Συμμετοχή
Σιμωνίδης Γεώργιος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) 3 Dan Ανδρών) Συμμετοχή
Ομαδικό Tul Νεανίδων - Συμμετοχή
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) -70kg Νεανίδων Συμμετοχή
Ιωαννίδης Γεώργιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) -63kg Εφήβων Συμμετοχή
Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) -85kg Ανδρών Συμμετοχή
Καγιαμπίνης Ευστράτιος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) -64kg Ανδρών Συμμετοχή
Παπαδημητρίου Ευάγγελος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) -75kg Εφήβων Συμμετοχή
Ερμείδου Γεωργία (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) -45kg Γυναικών Συμμετοχή
Σγουραμάλλης Παύλος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης) +85kg Ανδρών Συμμετοχή
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) Δοκιμές Δύναμης Βετεράνων Γυναικών Συμμετοχή
Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) Ειδικές Τεχνικές Ανδρών Συμμετοχή
Βιδάλη Καλλιόπη-Ελεάνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) Δοκιμές Δύναμης Γυναικών Συμμετοχή

Πηγή: Επίσημη Ιστοσελίδα Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2017

Next ->