TKD-ITF.gr 

ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Επώνυμο ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
Όνομα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
NGB ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ TAEKWON-DO ΕΛΛΑΔΟΣ
Σωματείο Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ"

Βιογραφικό

Πληροφορίες

Φωτογραφίες

Βίντεο

Άρθρα

Απολογισμός 3ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια. . .

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ονοματεπωνυμο Θέση Κατηγορία
Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -60kg
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg
Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας) Νεανίδων 14-15 -55kg
Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Εφήβων 14-15 -60kg
Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Εφήβων 16-17 -75kg
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg
Παρδαλογιάννης Ονούφριος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -51kg
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg
Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -51kg
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Παρούνοφ Γεώργιος (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -75kg
Παπαδοπούλου-Ματζίρη Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Ακριβού Στυλιανή (Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Συμμετοχή Νεανίδων 14-15 +65kg
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 +70kg
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 -45kg

 

Νεανίδων 14-15 -40kg - Ροή Αγώνων Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Ολοκληρώθηκε χθες το απόγευμα στο τερέν 6 οι προσπάθειες των δύο Ελληνίδων αθλητριών της Σακοράφα Φωτεινής (Α.Σ. Πολίχνης) και Ασβεστοπούλου Αναστασίας (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα). . .

Ολοκληρώθηκε χθες το απόγευμα στο τερέν 6 οι προσπάθειες των δύο Ελληνίδων αθλητριών της Σακοράφα Φωτεινής (Α.Σ. Πολίχνης) και Ασβεστοπούλου Αναστασίας (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) στην κατηγορία Νεανίδων 14-15 -40kg.

Η αθλήτρια του Α.Σ. Πολίχνης, βρέθηκε σε όμιλο των τριών ατόμων: στον πρώτο της αγώνα αντιμετώπισε την Αγγλίδα Thea Kirton που και κέρδισε με τελικό αποτέλεσμα 3-1. Στον δεύτερο αγώνα συναντήθηκε με την Ουκρανή Bashchenko Myroslava όπου και ηττήθηκε με 4-0 παραμένοντας εκτός μεταλλίων.

Η δεύτερη αθλήτρια της κατηγορίας Ασβεστοπούλου Αναστασία κληρώθηκε σε όμιλο των τεσσάρων ατόμων. Στον πρώτο της αγώνα αντιμετώπισε την Τσέχα Rozboudova Veronika και ηττήθηκε με 4-0. Στον δεύτερο αγώνα συνάντισε την Ρωσίδα Serdiukova Iana όπου και κέρδισε με 3-0 και στον τελευταίο αγώνα του ομίλο βρέθηκε με την Ινδή Ananya Gurumurthyraju. Ηττήθηκε με 4-0 παραμένοντας εκτός μεταλλίων.

Πρόγραμμα Αγώνων 3ης Ημέρας (Πρώι) - Ροή Αγώνων Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Λευκορωσία 2018

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018). . .

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018) και στη συνέχεια θα ακολουθήσουν οι εξής κατηγορίες:

Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Τερέν
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Νεανίδων 14-15 +65kg 1
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Στεφανίδης Θεόφιλος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Εφήβων 14-15 +70kg 5
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης Θέρμης) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Νεανίδων 7

 

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων 2018

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων στις 23-25 Φεβρουαρίου 2018. . .

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων στις 23-25 Φεβρουαρίου 2018. Οι αγώνες της Παρασκευής ολοκληρώθηκαν με τις κατηγορίες των Tul και των Ειδικών Τεχνικών όλων των ηλικιακών κατηγοριών, ενώ το Σάββατο και την Κυριακή ακολούθησαν οι Μάχες στις ηλικιακές κατηγορίες 14-15 & 16-17 Εφήβων-Νεανίδων.

Το υψηλό τεχνικό περιεχόμενο και οι δυνατές αναμετρήσεις ήταν τα κύρια χαρακτηριστικά του πρωταθλήματος. Με το πέρας των αγώνων,οι πρωταθλητές κάθε κατηγορίας θα στελεχώσουν την Εθνική ομάδα στο επικείμενο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί στις 23-29 Απριλίου 2018 στο Ταλίν της Εσθονίας.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Εφήβων Tul 4-1 Gup

1ος Μπάσιος Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Στρατής Άγγελος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι Αθανασιάδης Κυριάκος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Κατσαντώνης Γεράσιμος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Εφήβων Tul 1 Dan

1ος Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
2ος Μουρατίδης Σάββας (Α.Σ. Πολίχνης)
3οι Αψηλίδης Σπυρίδων (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) και Δερβένης Παύλος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Εφήβων Tul 2 Dan

1ος Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης)
2ος Ντάκουλας Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι Γραμματικάκης Αντώνιος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Κουτσομπίνας Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)

 

Εφήβων Tul 3 Dan

1ος Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου)
2ος Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)
3οι

 

Εφήβων 16-17 -51kg

1ος Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Παρδαλογιάννης Ονούφριος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
3οι Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) και Καλογρίδης Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

 

Εφήβων 16-17 -57kg

1ος Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας)
3οι Καπάτσης Ιωάννης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Μορτόπουλος Σταύρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Εφήβων 16-17 -63kg

1ος Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Κουτουνίδης Άγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Παπαδόπουλος Παντελεήμων (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Ρεπανάς Χρήστος (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα")

 

Εφήβων 16-17 -69kg

1ος Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
2ος Τζανίδης Σταύρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) και Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)

 

Εφήβων 16-17 -75kg

1ος Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Εξωμερίτης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Καρυοφυλλίδης Δημήτριος (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Δόβας Παναγιώτης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Εφήβων 16-17 +75kg

1ος Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Βαλιάνος Σταύρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Ζωϊτάκης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού Taekwon-Do Νέας Φιλαδέλφειας) και Βαϊτσάκης Δημητρίος-Κοσμάς (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)

 

Εφήβων 14-15 -45kg

1ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) και Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Εφήβων 14-15 -50kg

1ος Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Δημητρίου Ιωάννης (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Ματζιάρας Στυλιανός (Α.Σ. Μετεώρων)

 

Εφήβων 14-15 -55kg

1ος Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Αλωπούδης Ιωάννης-Μάριος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Φαϊτάκης Εμμανούηλ (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Γκέτα Γκιον (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)

 

Εφήβων 14-15 -60kg

1ος Χαρίτος Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
3οι Καπνιάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) και Μπατγίδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

 

Εφήβων 14-15 -65kg

1ος Δαμίγος Γεώργιος (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
2ος Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Λιούτας Νικόλαος (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας) και Φρόκου Κλοντιάν (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Εφήβων 14-15 -70kg

1ος Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Χριστονίκος Αντώνιος (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας) και Πάδης Μιχαήλ (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

 

Εφήβων 14-15 +70kg

1ος Τόλιος Δημήτριος (Α.Σ. Πολίχνης)
2ος ΛΛατόνι Ντένις (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
3οι Τέρζης Μιχαήλ (Α.Σ. Μετεώρων) και Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)

Νεανίδων Tul 4-1 Gup

Μπουργάνη Ηλέκτρα (Α.Σ. Ζέας)
Καραντάνη Δήμητρα (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου)
3ες Ρόντση Φωτεινή (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Κωνσταντά Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

 

Νεανίδων Tul 1 Dan

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Λίβα Βασιλική (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3ες Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) και Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)

 

Νεανίδων Tul 2 Dan

Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης)
Λάμπρου Ελένη (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3ες Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Βασάλου Αφροδίτη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων Tul 3 Dan

Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου ηρακλείου)
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Taekwon-Do Αγίας Παρασκευής)
3ες

 

Νεανίδων 16-17 -40kg

Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

3ες

 

Νεανίδων 16-17 -46kg

Ράμμου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Κερατσίνιου)
Γκατζιόλα Σοφία (Α.Σ. Μαχητές του Βορρά)
3ες Θεοδωράκη Στυλιανή (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Μήτσου Άννα-Ασπασία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας)

 

Νεανίδων 16-17 -52kg

Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
3ες Καράπαλη Χρυσούλα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Νεανίδων 16-17 -58kg

Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας)
Ασλάκη Παναγιώτα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3ες Φουρναράκη Παναγιώτα (Α.Σ. Ελευσίς) και Ζαφείρη Αικατερίνη (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

 

Νεανίδων 16-17 -64kg

Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)
Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης)
3ες Βαρβαλιού Ειρήνη-Κρυσταλλία (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)

 

Νεανίδων 16-17 -70kg

Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ακριβού Στυλιανή (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3ες Παππά Ελευθερία (Α.Π.Σ. "Οι Διόσκουροι") και Μαρουλή Παρασκευή (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων 16-17 +70kg

Κατινιού Στυλιανή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Μάρα Ασεμίνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Παπαθεοδώρου Αικατερίνη-Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)

 

Νεανίδων 14-15 -40kg

Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Τσίγγου Χριστίνα (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
3ες Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα") και Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα")

 

Νεανίδων 14-15 -46kg

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
3ες Χατζηπιρπιρίδου Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Παυλίδου Ελιζέτα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

 

Νεανίδων 14-15 -50kg

Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3ες Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Αρμακόλα Αλεξάνδρα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

 

Νεανίδων 14-15 -55kg

Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας)
3ες Σπυριδοπούλου Ελισάβετ (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) και Μαρουλή Ελένη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων 14-15 -60kg

Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Κτένα Αιμιλία-Δήμητρα (Α.Σ. Λευκάδας)
3ες Σταμούλη Σταυρούλα (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)

 

Νεανίδων 14-15 -65kg

Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ευφραιμίδου Σοφία (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
3ες Τσατσιάδου Ευαγγελία (Α.Σ. Taekwon-Do Άρρηκτον) και Αγγελάκη Ευαγγελία (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

 

Νεανίδων 14-15 +65kg

Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Καρυοφυλλίδου Χριστίνα (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Τσεβά Μαρία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ασπροπύργου) και Νανάκου Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

Πηγή: Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων/Νεανίδων 2018

Next ->