TKD-ITF.gr 

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Επώνυμο ΣΑΚΟΡΑΦΑ
Όνομα ΦΩΤΕΙΝΗ
NGB ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ TAEKWON-DO ΕΛΛΑΔΟΣ
Σωματείο Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Βιογραφικό

Πληροφορίες

Φωτογραφίες

Βίντεο

Άρθρα

Απολογισμός 3ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια. . .

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ονοματεπωνυμο Θέση Κατηγορία
Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -60kg
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg
Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας) Νεανίδων 14-15 -55kg
Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Εφήβων 14-15 -60kg
Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Εφήβων 16-17 -75kg
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg
Παρδαλογιάννης Ονούφριος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -51kg
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg
Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -51kg
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Παρούνοφ Γεώργιος (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -75kg
Παπαδοπούλου-Ματζίρη Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Ακριβού Στυλιανή (Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Συμμετοχή Νεανίδων 14-15 +65kg
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 +70kg
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 -45kg

 

Νεανίδων 14-15 -40kg - Ροή Αγώνων Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Ολοκληρώθηκε χθες το απόγευμα στο τερέν 6 οι προσπάθειες των δύο Ελληνίδων αθλητριών της Σακοράφα Φωτεινής (Α.Σ. Πολίχνης) και Ασβεστοπούλου Αναστασίας (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα). . .

Ολοκληρώθηκε χθες το απόγευμα στο τερέν 6 οι προσπάθειες των δύο Ελληνίδων αθλητριών της Σακοράφα Φωτεινής (Α.Σ. Πολίχνης) και Ασβεστοπούλου Αναστασίας (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) στην κατηγορία Νεανίδων 14-15 -40kg.

Η αθλήτρια του Α.Σ. Πολίχνης, βρέθηκε σε όμιλο των τριών ατόμων: στον πρώτο της αγώνα αντιμετώπισε την Αγγλίδα Thea Kirton που και κέρδισε με τελικό αποτέλεσμα 3-1. Στον δεύτερο αγώνα συναντήθηκε με την Ουκρανή Bashchenko Myroslava όπου και ηττήθηκε με 4-0 παραμένοντας εκτός μεταλλίων.

Η δεύτερη αθλήτρια της κατηγορίας Ασβεστοπούλου Αναστασία κληρώθηκε σε όμιλο των τεσσάρων ατόμων. Στον πρώτο της αγώνα αντιμετώπισε την Τσέχα Rozboudova Veronika και ηττήθηκε με 4-0. Στον δεύτερο αγώνα συνάντισε την Ρωσίδα Serdiukova Iana όπου και κέρδισε με 3-0 και στον τελευταίο αγώνα του ομίλο βρέθηκε με την Ινδή Ananya Gurumurthyraju. Ηττήθηκε με 4-0 παραμένοντας εκτός μεταλλίων.

Πρόγραμμα Αγώνων 3ης Ημέρας (Πρώι) - Ροή Αγώνων Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Λευκορωσία 2018

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018). . .

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018) και στη συνέχεια θα ακολουθήσουν οι εξής κατηγορίες:

Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Τερέν
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Νεανίδων 14-15 +65kg 1
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Στεφανίδης Θεόφιλος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Εφήβων 14-15 +70kg 5
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης Θέρμης) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Νεανίδων 7

 

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων,Παμπαίδων/Παγκορασίδων, Σέρρες 2017

Με επιτυχία έλαβε τέλος το Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων, Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη των Σερρών, καθώς αθλητές-αθλήτριες από όλη την. . .

Με επιτυχία έλαβε τέλος το Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων, Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη των Σερρών, καθώς αθλητές-αθλήτριες από όλη την Ελλάδα έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό για τη διεκδίκηση του χρυσού μεταλλίου.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών:

Παίδων 03-04 4-3 Gup

1ος Πασχάλης Σταύρος (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης)
2ος Γκουργιώτης Δημήτριος - Εφραίμ (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3οι Τσεκούρας Αθανάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου) & Μπέκας Βασίλειος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)

 

Παίδων 03-04 2-1 Gup

1ος Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Μπαζίνης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Ζέας)
3οι Αβλαστημίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ιχώρ) & Μπάσιος Πέτρος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παίδων 03-04 1 Dan

1ος Βασάλος Εμμανουήλ (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
2ος Καντζαλίδης Ευάγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) & Τσιμουλάκης Αντώνιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)

 

Παμπαίδων 05-06 4-3 Gup

1ος Κασαγιάννης Μιχαήλ - Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Χατζέλης Αθάνασιος (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων)
3οι Χατζηγεωργίου Πασχάλης (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) & Ασβεστάς Εμμανουήλ - Χήστος (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου)

 

Παμπαίδων 05-06 2-1 Gup

1ος Δασκαλόπουλος Δημήτριος - Ραφαήλ (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Παμπορίδης Χρήστος (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) & Κολώνιας Χρήστος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

 

Παμπαίδων 05-06 1 Dan

1ος Ορφανίδης Στυλιανός (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Δημητρόπουλος Ιωσήφ (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης)
3οι Βελισσαρόπουλος Σταμάτιος (Α.Σ. Taekwon-Do Πετρούπολης) & Ζερβάκης Αναστάσιος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

 

Κορασίδων 03-04 4-3 Gup

Μπούγια Βαρβάρα - Βανέσσα (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Ρόντση Φωτεινή (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Μπαδέκα Δημήτρα (Α.Γ.Σ. Αχιλλέας Νεάπολης) & Παρασίδου Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Κορασίδων 03-04 2-1 Gup

Αλεξίου Ασημούλα - Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Μπουργάνη Ηλέκτρα (Α.Σ. Ζέας)
3ες Μαυροκεφάλου Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας) & Παπαγιαννίτση Αικατερίνη (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο - Κάστρα")

 

Κορασίδων 03-04 1 Dan

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Κασιδάκη Παναγιώτα (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
3ες Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) & Ζάχου Δήμητρα (Α.Σ. Απόλλων Αλεξανδρουπόλεως)

 

Παγκορασίδων 05-06 4-3 Gup

Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας)
Μαϊνά Δανάη (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Πετρουπόλεως)
3ες Δερβένη Κωνσταντίνα (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) & Ντοβώνη Λαμπρινή - Ειρήνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 2-1 Gup

Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Κρυσταλλίδου Μαρία (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)
3ες Οκλαλιώτη Βασιλεία (Α.Σ. Λευκός Πύργος) & Ζιώγα Παναγιώτα (Α.Σ. Ιχώρ)

 

Παγκορασίδων 05-06 1 Dan

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Τακίδου Ελευθερία (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
3ες Ξαγοραράκη Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) & Χρυσουλάκη Μαρία (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου)

 

Παμπαίδων 05-06 -35kg

1ος Σιούκας Παντελεήμων (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
2ος Παυριανίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3οι Βασιλειάδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) & Λουκάκης Γεώργιος - Ξενοφών (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο - Κάστρα")

 

Παμπαίδων 05-06 -40kg

1ος Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Μυτακόπουλος Άγγελος - Αλέξανδρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) & Μπάρλας Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)

 

Παμπαίδων 05-06 -45kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Λιναρδάκης Ανδριανός (Α.Σ. Ζέας) & Κασαγιάννης Μιχαήλ - Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παμπαίδων 05-06 -52kg

1ος Μακρογιαννάκης Νικόλαος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μαρκάδας Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Καλογεράκης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) & Καραμήτσος Θεόδωρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Παμπαίδων 05-06 -59kg

1ος Παπαϊωάννου Άγγελος - Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Δύναμη Μαρκόπουλου)
2ος Χαράτσης Παναγιώτης (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3οι Μανωλάς Θεόφιλος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Ξανθόπουλος Γεώργιος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)

Παμπαίδων 05-06 -35kg

1ος Σιούκας Παντελεήμων (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
2ος Παυριανίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3οι Βασιλειάδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) & Λουκάκης Γεώργιος - Ξενοφών (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο - Κάστρα")

 

Παμπαίδων 05-06 -40kg

1ος Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Μυτακόπουλος Άγγελος - Αλέξανδρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) & Μπάρλας Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)

 

Παμπαίδων 05-06 -45kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Λιναρδάκης Ανδριανός (Α.Σ. Ζέας) & Κασαγιάννης Μιχαήλ - Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παμπαίδων 05-06 -52kg

1ος Μακρογιαννάκης Νικόλαος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μαρκάδας Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Καλογεράκης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) & Καραμήτσος Θεόδωρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Παμπαίδων 05-06 -59kg

1ος Παπαϊωάννου Άγγελος - Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Δύναμη Μαρκόπουλου)
2ος Χαράτσης Παναγιώτης (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3οι Μανωλάς Θεόφιλος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Ξανθόπουλος Γεώργιος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)

 

Παμπαίδων 05-06 +59kg

1ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
2ος Κουτμανάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)
3οι Καφαντάρης Αναστάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -33kg

Κωνσταντινίδου Δέσποινα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Λεωνίδη Βαρβάρα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3ες Ράμμου Ερμιόνη (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) & Φωτοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Βεργίνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -38kg

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Στεφανουδάκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας) & Τουσίσογλου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -43kg

Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)
3ες Λουπράνη Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) & Λιόντου Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -50kg

Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Μπένα Θεοφανία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Τσαντίλη Στυλιανή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων) & Ντούκα Κατερίνα - Μήλια (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -57kg

Στάμου Κυριακή (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
Μουρατίδου Ιωάννα (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
3ες Κουκλιάτη Αμαλία (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Καλογεράκη Μαρία (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Παγκορασίδων 05-06 +57kg

Παμπαίδων 05-06 -35kg

1ος Σιούκας Παντελεήμων (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
2ος Παυριανίδης Δημήτριος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3οι Βασιλειάδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) & Λουκάκης Γεώργιος - Ξενοφών (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο - Κάστρα")

 

Παμπαίδων 05-06 -40kg

1ος Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χατζηαθανασίου Μάριος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Μυτακόπουλος Άγγελος - Αλέξανδρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) & Μπάρλας Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)

 

Παμπαίδων 05-06 -45kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Λιναρδάκης Ανδριανός (Α.Σ. Ζέας) & Κασαγιάννης Μιχαήλ - Ελευθέριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παμπαίδων 05-06 -52kg

1ος Μακρογιαννάκης Νικόλαος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μαρκάδας Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Καλογεράκης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) & Καραμήτσος Θεόδωρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Παμπαίδων 05-06 -59kg

1ος Παπαϊωάννου Άγγελος - Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Δύναμη Μαρκόπουλου)
2ος Χαράτσης Παναγιώτης (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3οι Μανωλάς Θεόφιλος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Ξανθόπουλος Γεώργιος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)

 

Παμπαίδων 05-06 +59kg

1ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
2ος Κουτμανάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)
3οι Καφαντάρης Αναστάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -33kg

Κωνσταντινίδου Δέσποινα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Λεωνίδη Βαρβάρα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3ες Ράμμου Ερμιόνη (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) & Φωτοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Βεργίνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -38kg

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Στεφανουδάκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας) & Τουσίσογλου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -43kg

Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)
3ες Λουπράνη Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) & Λιόντου Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -50kg

Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Μπένα Θεοφανία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Τσαντίλη Στυλιανή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων) & Ντούκα Κατερίνα - Μήλια (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -57kg

Στάμου Κυριακή (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
Μουρατίδου Ιωάννα (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
3ες Κουκλιάτη Αμαλία (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Καλογεράκη Μαρία (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Παγκορασίδων 05-06 +57kg

Πάμπολλα Σταματία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας)
Παναγιωτίδου Λυδία - Θωμαΐ (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου)
3ες Σταύρου Ραφαηλία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας) & Νικολαϊδου Ιωάννα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Πάμπολλα Σταματία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας)
Παναγιωτίδου Λυδία - Θωμαΐ (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου)
3ες Σταύρου Ραφαηλία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας) & Νικολαϊδου Ιωάννα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Παμπαίδων 05-06 +59kg

1ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
2ος Κουτμανάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)
3οι Καφαντάρης Αναστάσιος (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -33kg

Κωνσταντινίδου Δέσποινα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Λεωνίδη Βαρβάρα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3ες Ράμμου Ερμιόνη (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) & Φωτοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Βεργίνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -38kg

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Στεφανουδάκη Καλλιόπη (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Μαυροκεφάλου Ελισάβετ (Α.Σ. Ζέας) & Τουσίσογλου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας)

 

Παγκορασίδων 05-06 -43kg

Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)
3ες Λουπράνη Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης) & Λιόντου Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -50kg

Παπαδιώτη Αικατερίνη (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Μπένα Θεοφανία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Τσαντίλη Στυλιανή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων) & Ντούκα Κατερίνα - Μήλια (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Παγκορασίδων 05-06 -57kg

Στάμου Κυριακή (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
Μουρατίδου Ιωάννα (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
3ες Κουκλιάτη Αμαλία (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) & Καλογεράκη Μαρία (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Παγκορασίδων 05-06 +57kg

Πάμπολλα Σταματία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας)
Παναγιωτίδου Λυδία - Θωμαΐ (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου)
3ες Σταύρου Ραφαηλία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας) & Νικολαϊδου Ιωάννα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

 

Παίδων 03-04 -35kg

1ος Μαχαιρίδης Ιωάννης (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Ζώτος Γεώργιος (Γ.Σ. Taekwon-Do Λάρισας)
3οι Μαρούδης Αλέξανδρος (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) & Βλάχος Ιωάννης (Α.Σ.ΑΝ.Α. Ζέφυρος 02)

 

Παίδων 03-04 -40kg

1ος Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Κυριατζίδης Αθανάσιος (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) & Χαλκούπης Αθανάσιος (Α.Σ.Φ. Taekwon-Do Το Μοσχάτο)

 

Παίδων 03-04 -45kg

1ος Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Μαχλής Νικόλαος (Α.Σ. Ζέας) & Κουκούσης Αθανάσιος (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

 

Παίδων 03-04 -52kg

1ος Κοτσονούρης - Κοκκίνης Χαρίλαος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Στεφανίδης Θεόφιλος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Πασχαλίδης Ιωάννης - Παύλος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) & Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

 

Παίδων 03-04 -59kg

1ος Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Κατσιάπης Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) & Αθανασιάδης Κυριάκος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

 

Παίδων 03-04 +59kg

1ος Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Χριστονίκος Αντώνιος (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας)
3οι Αλιάτης Βασίλειος (Α.Σ. Μαχητές Του Βορρά) & Κουρδούκλας Αθανάσιος (Γ.Σ. Taekwon-Do Λάρισας)

 

Κορασίδων 03-04 -38kg

Βατσικούρα Δέσποινα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Φωτεινάτου Αμαλία (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3ες Ξουζαφείρη Δέσποινα (Α.Σ. Μύγδονες) & Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης)

 

Κορασίδων 03-04 -43kg

Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
Μήτσου Ασπασία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας)
3ες Παπαγεωργίου Αντριάννα - Μαρία (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού Taekwon-Do Νέας Φιλαδέλφειας) & Χατζηπιρπιρίδου Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Κορασίδων 03-04 -50kg

Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Κυριακάκη Μαρία - Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας)
3ες Πλασκασοβίτη Ιωάννα (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ερμής Πάργας) & Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας)

 

Κορασίδων 03-04 -57kg

Φανάρα Μαρία - Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Μπεγνή Δήμητρα (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
3ες Πανδρία Αντιγόνη (Α.Σ. Taekwon-Do Γαλάτιστας) & Αντίνου Αικατερίνη (Α.Σ. Taekwon-Do Άρρηκτον)

 

Κορασίδων 03-04 +57kg

Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Καλαντίδου Σταυρούλα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
3ες Κατή Νικολέττα (Α.Σ. Αλέξανδρος) & Καϋμενάκη Νεφέλη (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας)

 

Πηγή: Τελικά Αποτελέσματα - Τελικά Pull

Next ->