TKD-ITF.gr 

ΑΚΡΙΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Επώνυμο ΑΚΡΙΒΟΥ
Όνομα ΣΤΥΛΙΑΝΗ
NGB ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ TAEKWON-DO ΕΛΛΑΔΟΣ
Σωματείο ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Βιογραφικό

Πληροφορίες

Φωτογραφίες

Βίντεο

Άρθρα

Απολογισμός 3ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια. . .

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος που διεξάγεται στο Μινσκ της Λευκορωσίας. Η ελληνική ομάδα με εξαιρετικές εμφανίσεις κατέκτησε επτά μετάλλια.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ονοματεπωνυμο Θέση Κατηγορία
Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -60kg
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg
Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας) Νεανίδων 14-15 -55kg
Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) Εφήβων 14-15 -60kg
Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Εφήβων 16-17 -75kg
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg
Παρδαλογιάννης Ονούφριος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -51kg
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg
Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -51kg
Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Παρούνοφ Γεώργιος (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) Συμμετοχή Εφήβων 16-17 -75kg
Παπαδοπούλου-Ματζίρη Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -52kg
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Ακριβού Στυλιανή (Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης) Συμμετοχή Νεανίδων 16-17 -70kg
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Συμμετοχή Νεανίδων 14-15 +65kg
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 +70kg
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Συμμετοχή Εφήβων 14-15 -45kg

 

Νεανίδων 16-17 -70kg - Ροή Αγώνων Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Ολοκληρώθηκαν χθες το απόγευμα οι προσπάθειες των δύο Ελλήνίδων αθλητριών: της Ξαγοραράκη Θεανούς (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη) και της Ακριβού Στυλιανής (Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης) στην κατηγορία Νεανίδων 16-17 -70kg. . .

Ολοκληρώθηκαν χθες το απόγευμα οι προσπάθειες των δύο Ελλήνίδων αθλητριών: της Ξαγοραράκη Θεανούς (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη) και της Ακριβού Στυλιανής (Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης) στην κατηγορία Νεανίδων 16-17 -70kg.

Η αθλήτρια του Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δϋναμη, κληρώθηκε σε όμιλο των τριών ατόμων: στον πρώτο της αγώνα αντιμετώπισε την Τσέχα Jichova Petra, όπου ηττήθηκε με 4-0 στις γώνιες. Στον δεύτερο αγώνα του ομίλου, συναντήθηκε με την Ουκρανή Kolisnyk Iryna, την οποία κέρδισε με τελικό αποτέλεσμα 2-1. Ωστόσο, η βαθμολογία της δεν της έδωσε την δυνατότητα να προκριθεί στον ημιτελικό της κατηγορίας.

Η δεύτερη αθλήτρια της κατηγορίας, Ακριβού Στυλιανή, κληρώθηκε και αυτή σε όμιλο των τρίων ατόμων: στον πρώτο αγώνα της προκριματικής φάσης η Στυλιανή συναντήθηκε με την Ρωσίδα Furtaeva Anastasia, όπου επικράτησε με 3-0 στις γωνίες. Στον δεύτερο αγώνα αντιμετώπισε την Κορέατισα Kang Chol Ok, με την οποία το παιχνίδι εξελίχθηκε στην παράταση. Δυστυχώς, η αθλήτρια του Α.Σ. Παναθλητικός Θεσσαλονίκης ηττήθηκε με τελικό αποτέλεσμα 3-0, παραμένοντας εκτός μεταλλίων.

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων 2018

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων στις 23-25 Φεβρουαρίου 2018. . .

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων/Νεανίδων στις 23-25 Φεβρουαρίου 2018. Οι αγώνες της Παρασκευής ολοκληρώθηκαν με τις κατηγορίες των Tul και των Ειδικών Τεχνικών όλων των ηλικιακών κατηγοριών, ενώ το Σάββατο και την Κυριακή ακολούθησαν οι Μάχες στις ηλικιακές κατηγορίες 14-15 & 16-17 Εφήβων-Νεανίδων.

Το υψηλό τεχνικό περιεχόμενο και οι δυνατές αναμετρήσεις ήταν τα κύρια χαρακτηριστικά του πρωταθλήματος. Με το πέρας των αγώνων,οι πρωταθλητές κάθε κατηγορίας θα στελεχώσουν την Εθνική ομάδα στο επικείμενο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί στις 23-29 Απριλίου 2018 στο Ταλίν της Εσθονίας.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Εφήβων Tul 4-1 Gup

1ος Μπάσιος Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Στρατής Άγγελος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι Αθανασιάδης Κυριάκος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Κατσαντώνης Γεράσιμος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Εφήβων Tul 1 Dan

1ος Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
2ος Μουρατίδης Σάββας (Α.Σ. Πολίχνης)
3οι Αψηλίδης Σπυρίδων (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) και Δερβένης Παύλος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

 

Εφήβων Tul 2 Dan

1ος Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης)
2ος Ντάκουλας Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι Γραμματικάκης Αντώνιος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Κουτσομπίνας Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)

 

Εφήβων Tul 3 Dan

1ος Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου)
2ος Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)
3οι

 

Εφήβων 16-17 -51kg

1ος Κουτσουρίδης Φώτιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Παρδαλογιάννης Ονούφριος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
3οι Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο) και Καλογρίδης Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

 

Εφήβων 16-17 -57kg

1ος Τεμπερεκίδης Γρηγόριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Καρβούνης Παναγιώτης (Α.Σ. Ζέας)
3οι Καπάτσης Ιωάννης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Μορτόπουλος Σταύρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Εφήβων 16-17 -63kg

1ος Γκορτσόπουλος Αναστάσιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Κουτουνίδης Άγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Παπαδόπουλος Παντελεήμων (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Ρεπανάς Χρήστος (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα")

 

Εφήβων 16-17 -69kg

1ος Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
2ος Τζανίδης Σταύρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) και Ηλιάκης Ελευθέριος (Α.Σ. Κένταυρος Μαλλίων)

 

Εφήβων 16-17 -75kg

1ος Κιρτατζής Ηρακλής (Α.Σ. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Εξωμερίτης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Καρυοφυλλίδης Δημήτριος (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Δόβας Παναγιώτης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

 

Εφήβων 16-17 +75kg

1ος Βενετόπουλος Θανάσης (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Βαλιάνος Σταύρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Ζωϊτάκης Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού Taekwon-Do Νέας Φιλαδέλφειας) και Βαϊτσάκης Δημητρίος-Κοσμάς (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)

 

Εφήβων 14-15 -45kg

1ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) και Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)

Εφήβων 14-15 -50kg

1ος Κελεσίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Δημητρίου Ιωάννης (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Ματζιάρας Στυλιανός (Α.Σ. Μετεώρων)

 

Εφήβων 14-15 -55kg

1ος Σκουλίκας Παντελής (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Αλωπούδης Ιωάννης-Μάριος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Φαϊτάκης Εμμανούηλ (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Γκέτα Γκιον (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)

 

Εφήβων 14-15 -60kg

1ος Χαρίτος Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Χριστοφιδέλης Δημήτριος (Α.Σ. Ζέας)
3οι Καπνιάς Κωνσταντίνος (Α.Σ. Άτλας Ωραιοκάστρου) και Μπατγίδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

 

Εφήβων 14-15 -65kg

1ος Δαμίγος Γεώργιος (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
2ος Παπαθανασίου Αλέξανδρος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Λιούτας Νικόλαος (Α.Γ.Σ. Καλλίμαχος Κερατσινίου Δραπετσώνας) και Φρόκου Κλοντιάν (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Εφήβων 14-15 -70kg

1ος Παπακωνσταντίνου Ιωάννης (Α.Σ. Ελευσίς)
2ος Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Χριστονίκος Αντώνιος (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας) και Πάδης Μιχαήλ (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

 

Εφήβων 14-15 +70kg

1ος Τόλιος Δημήτριος (Α.Σ. Πολίχνης)
2ος ΛΛατόνι Ντένις (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
3οι Τέρζης Μιχαήλ (Α.Σ. Μετεώρων) και Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)

Νεανίδων Tul 4-1 Gup

Μπουργάνη Ηλέκτρα (Α.Σ. Ζέας)
Καραντάνη Δήμητρα (Α.Σ. Taekwon-Do Λέρου)
3ες Ρόντση Φωτεινή (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Κωνσταντά Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

 

Νεανίδων Tul 1 Dan

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Λίβα Βασιλική (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3ες Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης) και Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)

 

Νεανίδων Tul 2 Dan

Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης)
Λάμπρου Ελένη (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3ες Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) και Βασάλου Αφροδίτη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων Tul 3 Dan

Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου ηρακλείου)
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Taekwon-Do Αγίας Παρασκευής)
3ες

 

Νεανίδων 16-17 -40kg

Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

3ες

 

Νεανίδων 16-17 -46kg

Ράμμου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Κερατσίνιου)
Γκατζιόλα Σοφία (Α.Σ. Μαχητές του Βορρά)
3ες Θεοδωράκη Στυλιανή (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Μήτσου Άννα-Ασπασία (Α.Σ. Νέας Τρίγλιας)

 

Νεανίδων 16-17 -52kg

Κουτμουρίδου Σοφία-Σταυρούλα (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)
3ες Καράπαλη Χρυσούλα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Νεανίδων 16-17 -58kg

Βήτου Αιμιλία (Α.Σ. Μίκρας)
Ασλάκη Παναγιώτα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3ες Φουρναράκη Παναγιώτα (Α.Σ. Ελευσίς) και Ζαφείρη Αικατερίνη (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

 

Νεανίδων 16-17 -64kg

Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)
Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης)
3ες Βαρβαλιού Ειρήνη-Κρυσταλλία (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών) και Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)

 

Νεανίδων 16-17 -70kg

Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ακριβού Στυλιανή (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3ες Παππά Ελευθερία (Α.Π.Σ. "Οι Διόσκουροι") και Μαρουλή Παρασκευή (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων 16-17 +70kg

Κατινιού Στυλιανή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Μάρα Ασεμίνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Παπαθεοδώρου Αικατερίνη-Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)

 

Νεανίδων 14-15 -40kg

Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Τσίγγου Χριστίνα (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
3ες Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα") και Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Taekwon-Do "Επταπύργιο-Κάστρα")

 

Νεανίδων 14-15 -46kg

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας)
3ες Χατζηπιρπιρίδου Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Παυλίδου Ελιζέτα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

 

Νεανίδων 14-15 -50kg

Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3ες Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Αρμακόλα Αλεξάνδρα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

 

Νεανίδων 14-15 -55kg

Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
Μητσάκη Έλενα (Α.Σ. Λευκάδας)
3ες Σπυριδοπούλου Ελισάβετ (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος) και Μαρουλή Ελένη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Νεανίδων 14-15 -60kg

Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Κτένα Αιμιλία-Δήμητρα (Α.Σ. Λευκάδας)
3ες Σταμούλη Σταυρούλα (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)

 

Νεανίδων 14-15 -65kg

Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ευφραιμίδου Σοφία (Α.Σ. Ελπίδες Καλοχωρίου)
3ες Τσατσιάδου Ευαγγελία (Α.Σ. Taekwon-Do Άρρηκτον) και Αγγελάκη Ευαγγελία (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

 

Νεανίδων 14-15 +65kg

Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Καρυοφυλλίδου Χριστίνα (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Τσεβά Μαρία (Α.Γ.Σ. Taekwon-Do Ασπροπύργου) και Νανάκου Ελένη (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

Πηγή: Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων/Νεανίδων 2018

Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Π/Κ-ΠΠ/ΠΚ, Αθήνα 2016

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα από το αγωνιστικό τριήμερο Παίδων/Κορασίδων - Παμπαίδων/Παγκορασίδων που πραγματοποιήθηκε στις 2-4 Δεκεμβρίου 2016 στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. . .

Γενική Κατάταξη Συλλόγων

Σε επίπεδο συλλόγων, πρώτος αναδείχθηκε ο Α.Σ. Λευκός Πύργος, δεύτερος ο Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη και τρίτος ο Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων.

Η συγκομιδή τους σε μετάλλια, είχε ως εξής:

  1. Α.Σ. Λευκός Πύργος (4 χρυσά, 3 αργυρά, 4 χάλκινα)
  2. Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη (4 χρυσά, 1 αργυρό, 1 χάλκινο)
  3. Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων (3 χρυσά, 2 αργυρά, 4 χάλκινα)

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα από το αγωνιστικό τριήμερο Παίδων/Κορασίδων - Παμπαίδων/Παγκορασίδων που πραγματοποιήθηκε στις 2-4 Δεκεμβρίου 2016 στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας:

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 4-3 Gup

1ος: Στυλιανός Ορφανίδης (Α.Σ Λευκός Πύργος)
2ος: Ραφαήλ – Γρηγόρης Κατσαμάκας (Α.Σ Αχιλλέας Γουβών)
3οι: Νίκος Τανατζής (Α.Σ Λευκός Πύργος) & Γιώργος Μελισσιανός (Α.Γ.Σ Αμιλλα Ιλιού)

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 2-1 Gup

1ος: Δημήτρης – Σωτήρης Πιαστόπουλος (Α.Σ Λευκός Πύργος)
2ος: Αλέξανδρος Καπίκης (Α.Σ Λευκός Πύργος)
3οι: Γρηγόρης Μάλλιος (Γ.Α.Σ Σελεύκος) και Πέτρος Μπάσιος (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων).

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 1 Dan

1ος: Ηλίας Ρουμπέας (Α.Σ Ακρόπολη)
2ος: Ιλίρ Μπεγκά (Α.Σ Ακρόπολη)
3οι: Δημήτρης Χατζηβασιλειάδης (Α.Σ Άτλας Θεσσαλονίκης) και Παναγιώτης Νικολαΐδης (Γ.Α.Σ CHON-JI).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 4-3 Gup

1η: Βαρβάρα – Βανέσσα Μπουγιά (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Ειρήνη Μαυροκέφαλου (Α.Σ Ζέας)
3ες: Κωνσταντίνα Δερβένη (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων) και Αθανασία – Μαρία Αντωνάκου (Α.Γ.Σ Κερατσινίου).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 2-1 Gup

1η: Κατερίνα Παπαδιώτη (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Καλλιόπη Στεφανουδάκη (Α.Σ.Π.Τ Κρητική Ακαδημία)
3ες: Ζωή Βράκα (Α.Σ Πολίχνης) και Νικολέτα Μανωλάκη (Α.Σ.Π.Τ Κρητική Ακαδημία).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 1 Dan

1η: Στεφανία Βέτσικα (Α.Γ.Σ Ζωγράφου)
2η: Παρασκευή Αντωνοπούλου (Α.Σ Ζέας)
3ες: Χάρις-Επιστήμη Αποστολοπούλου (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη) και Βαρβάρα Καραγιάννη (Α.Γ.Σ Ζωγράφου).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 4-3 Gup

1ος: Χρήστος Καλογεράς (Α.Σ Taekwon-Do Πετρούπολης)
2ος: Γεράσιμος Κατσαντώνης (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι: Γιάννης Σταυρακάκης (Α.Σ Taekwon-Do Πετρούπολης) και Γιώργος Παπαδόπουλος (Α.Γ.Σ Ζωγράφου).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 2-1 Gup

1ος: Γιώργος Ευθυμίου (Α.Γ.Σ Αμιλλα Ιλιού)
2ος: Θόδωρος Σουλιμίδης (Α.Σ Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι: Σπύρος Αψηλίδης (Α.Σ Πολίχνης) και Κώστας Μπαζίνης (Α.Γ.Σ Καλλιπόλεως Τατο).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 1 Dan

1ος: Κώστας Κουτσομπίνας (Α.Γ.Σ Ζωγράφου)
2ος: Μανώλης Βάσαλος (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3οι: Παύλος Δερβένης (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων) και Δημήτρης Χαρίτος (Α.Σ Ζέας).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 4-3 Gup

1η: Ηλέκτρα Μπουργάνη (Α.Σ Ζέας)
2η: Ελισάβετ – Θεοδώρα Σέγκου (Α.Γ.Σ Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)
3ες: Παρασκευή Μπούρδα (Α.Σ TKD Γαλάτιστας) και Φωτεινή Ρόντση (Α.Σ Μακεδών Λαγυνών).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 2-1 Gup

1η: Ασημούλα – Εφραιμία Αλεξίου (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Σοφία Μουρατίδου (Α.Γ.Σ Καλλιπόλεως Τατο)
3ες: Κατερίνα Παπαγιαννίτση (Α.Σ Taekwon-Do «Επταπύργιο – Κάστρα) και Όλγα Σιάρκου (Α.Κ Δήμου Ζήρου).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 1 Dan

1η: Μαρία Νετκίδου (Α.Σ Πολίχνης)
2η: Ελένη Μαρούλη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3ες: Κωνσταντίνα Δημητρακοπούλου (Α.Σ Λευκός Πύργος) και Άννα Αρχίπωβα (Α.Σ Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)

Παμπαίδων -35kg

1ος Μαχαιρίδης Ιωάννης (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς) και Χαλδούπης Αθανάσιος (Α.Σ.Φ TKD Το Μοσχάτο)

Παμπαίδων -40kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Ορφανίδης Στυλιανός (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Πάρρας Εμμανουήλ-Λάπρος (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας) και Τεληγιαννίδης Πρωτόκλητος (Α.Γ.Σ. TKD Ασπροπύργου)

Παμπαίδων -45kg

1ος Κοτσονούρης-Κοκκίνης Χαρίλαος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Κατσιάπης Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Καντζαλίδης Ευάγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Κυριακού Θεόδωρος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Παμπαίδων -52kg

1ος Παππάς Γεώργιος (Α.Γ.Σ. TKD Ερμής Πάργας)
2ος Χριστοδουλίδης Φώτιος (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)
3οι Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Μαυρομιχάλης Ιωακείμ (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)

Παμπαίδων -59kg

1ος Χατζούδης Δημήτριος (Α.Σ. TKD Γαλάτιστας)
2ος Βαμβακάρης Μιχαήλ (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
3οι Μαραγκός Παναγιώτης (Α.Σ.Φ TKD Το Μοσχάτο) και Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

Παμπαίδων +59kg

1ος Μπέγκα Ίλιρ (Α.Σ. Ακρόπολη)
2ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
3οι Ψωμιάδης Μενέλαος (Α.Σ Ένωση Φίλων TKD Ελλάδος) και Γανέλλης Δημήτριος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Παγκορασίδων -33kg

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Λαζαρίδου Βασιλική (Α.Γ.Σ. Αχιλλέας Νεάπολης)
3ες Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ Πολίχνης) και Μαυρίδου Αγγελική (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

Παγκορασίδων -38kg

Βατσικούρα Δέσποινα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Μανίκα Ειρήνη (Α.Σ. TKD Πετρούπολης)
3ες Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμης) και Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Παγκορασίδων -43kg

Μαυροκεφάλου Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας)
Τσιντζιλίδα Ευαγγελία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Καραγιάννη Βαρβάρα (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Μήτσου Ασπασία (Α.Γ.Σ. Ν.Τρίγλιας)

Παγκορασίδων -50kg

Χατζηγιαννίδου Αναστασία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Ντούκα Κατερίνα-Μηλιά (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3ες Τριανταφυλλίδου Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) και Τρανάκου Μαρία (Α.Σ. Άνδρου TKD Ποσειδών)

Παγκορασίδων -57kg

Κουμλιλή Αναστασία-Γεωργία (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Παναγιώτου Ιωάνα-Παρασκευή (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
3ες Κιακίδου Ελένη-Μαρία (Χ.Α.Ν.Θ) και Παπαδοπούλου Ιωάννα (Α.Σ. TKD Νηρεύς Ν.Μηχνιώνας)

Παγκορασίδων +57kg

Πασχαλίδου Μελάνη (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμης)
Τσέρνου Δέσποινα (Α.Σ. Μαχητές του Βορρά)
3ες Χαρίτου Βασιλεία (Α.Σ. Ζέας) και Ζετσίδου Χρυσούλα (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

Παίδων -35kg 

1ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")
3ος Χατζηδημητρίου Ευάγγελος (Α.Σ. Παραδοσιακού TKD Σερρών)

Παίδων -40kg        

1ος Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Αλμαλιώτης Ζαχαρίας (Α.Σ. Μετεώρων)
3οι Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) και Κατσαρός Σταμάριος (Α.Σ.Φ. TKD Το Μοσχάτο)

Παίδων -45kg        

1ος Κυριακάκης Ραφαήλ-Κωνσταντίνος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Καρακώττας Βασίλης (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Ματζιάρας Στυλιανός (Α.Σ. Μετεώρων) και Μωυσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Παίδων -52kg        

1ος Βότσης Οδυσσέας-Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Παρασοδιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας)
2ος Κιρμιτζίδης Παναγιώτης-Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
3οι Ζάχος Ηλίας (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου) και Μαρινόπουλος Χριστόφορος (Α.Σ. Αστέρας Δ.Μίκρας)

Παίδων -59kg        

1ος Λασκαρίδης Ρολάνδος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Μπατγίδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Ζωγραφάκης Εμμανουήλ (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Παίδων +59kg        

1ος Παπανικολάου Παναγιώτης-Ντιβάι (Α.Σ. Ίωνες Ηρακλείου Αττικής)
2ος Γιανταμάνης Ιωάννης (Α.Σ. TKD Ασπροπύργου)
3οι Τσικμάς Βασίλειος (Α.Σ. Πολίχνης) και Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)

Κορασίδων -33kg     

Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")
2η         
3ες      

Κορασίδων -38kg        

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Ζέγγου Μαρία (Γ.Σ. TKD Λάρισας)
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")     

Κορασίδων -43kg        

Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Μάσση Ειρήνη (Παναθλητικός Αθλητικής Ένωσης Συκεών)
3ες Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δ.Μίκρας) και Αρμακόλα Αλεξάνδρα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Κορασίδων -50kg       

Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Νισσοπούλου Ιωάννα (Παναθλητικός Αθλητικής Ένωσης Συκεών)
3ες Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)      

Κορασίδων -57kg        

Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)
3ες Σταμούλη Σταυρούλα (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)

Κορασίδων +57kg        

Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
Ακριβού Στυλιανή (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3ες Λυκεσά Μαγδαληνή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής) και Καρυοφυλλίδου Χριστίνα (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)

Next ->