TKD-ITF.gr 


Χώρα Νομός Περιοχή Όνομα
ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ Α.Γ.Σ. TKD ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΝΙΚΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΡΤΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Σ.Φ. TKD ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. TKD ΑΘΗΝΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. TKD ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΥΖΗ Α.Π.Σ. ΔΥΝΑΜΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Σ. ΑΛΚΙΜΑΧΟΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ A.Σ. TKD "Η ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ"
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΛΙΟΝ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΚΑΚΙ Α.Σ. ΑΚΡΟΠΟΛΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAEKWON-DO ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Α.Γ.Σ. TKD ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α.Ο. Ο ΚΟΜΑΙΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Α.Σ. ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ ΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Φ TKD ΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ. ΙΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ TKD ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ"
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ.ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Σ. ΖΕΥΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α.Γ.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ TKD Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΩΡΩΠΟΥ Α.Σ.ΑΥΛΩΝΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ Α.Σ. TKD ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ. ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ ΚΩ
ΕΛΛΑΔΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΛΑΚΚΙ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΛΕΡΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΕΔΕΣΣΗΣ ΣΚΥΔΡΑ Α.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΜΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Γ.Α.Σ. ΜΙΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Α.Σ. CHON-JI
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗ Α.Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΖΩΝΩΝ Α.Σ.ΟΛΥΜΠ.ΜΑΧ.ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ "ΕΥΟΣΜΟΣ"
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Σ. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗ Μ.Α.Σ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.&Ε.Σ. "ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ"
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Κ. TKD ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Ο. TKD "ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ"
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Π.Σ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ"
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΤΟΥΜΠΑΣ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.TKD "ΤΡΙΑΝΔΡΟΣ"
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Χ.Α.Ν.Θ.
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΣΑΜΟΥΡΑΪ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Σ.Π.Α.Θ.
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΑΚΕΔΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΑΞΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΡΟ Α.Σ. ΤΑΛΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. TKD ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ Α.Σ. TAEKWON-DO ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΞΙΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΑ Α.Σ. ΜΙΚΡΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Α.Σ. TKD ΝΗΡΕΥΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ/ΑΝΩ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΑΕΝΑΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΕΠΤΑΠ.
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.ΜΑΧ.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Α.Σ. ΑΝ. Α. ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Π.Α.Σ.ΑΝ.Α.Θ. ΜΑΧΗΤΕΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΛΑΙΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΥΑ ΡΑΝΓΚ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.ΣΩΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΛΑΖ. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΙΧΩΡ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΜΥΓΔΟΝΕΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ S.C.O.
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ
ΕΛΛΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΘΑΣΟΣ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΘΑΣΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΛΙΜΕΝΑΣ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΤΛΑΣ ΘΑΣΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Α.Σ. ΣΑΡΙΣΑ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΟΖΑΝΗΣ "Ο ΛΑΣΣΑΝΗΣ"
ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Α.Ο.Γ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΔΡΟΥ Α.Σ.ΑΝΔΡΟΥ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ. TAEKWON-DO "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α.Σ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Α.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΞΗΡΟΚΑΡΠΟΣ Α.Σ. ΚΟΡ. ΠΟΛ. ΤΕΧ. TKD ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.Π.Σ. ΤΑΛΩΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΒΑΡΔΑΝΙΑ Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Α.Σ. ΠΕΠΑΡΗΘΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ Α.Γ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ Α.Μ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΛΛΗΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. TKD ITF ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΛΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑ Α.Σ.TKD ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΕΥΚΛΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΠΑΡΓΑ Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ Α.Σ. ΜΑΧΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ Α.Σ. ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΑΤΛΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΣ Α.Σ. ΝΕΑ ΠΥΓΜΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ Α.Σ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Α.Σ. Η ΠΥΓΜΗ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΗΤΗ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Α.Σ. TKD ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΕΛΛΑΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΡΜΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΠΑΦΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ HWA-RANG
βοήθησέ μας να γίνουμε καλύτεροι!
διαφημίσου στο TKD-ITF.gr