TKD-ITF.gr 


Πρόγραμμα Αγώνων 3ης Ημέρας (Πρώι) - Ροή Αγώνων Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Λευκορωσία 2018

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018). . .

Πρόγραμμα Αγώνων 3ης Ημέρας (Πρώι) - Ροή Αγώνων Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Λευκορωσία 2018

Η τρίτη ημέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος ξεκινάει με τις κατηγορίες που έμειναν από χθες το απόγευμα (Πέμπτη 23/08/2018) και στη συνέχεια θα ακολουθήσουν οι εξής κατηγορίες:

Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Τερέν
Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Νιάνιος Δημήτριος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης) Εφήβων 16-17 -69kg 1 ή 4 ανάλογα με τη ροή των αγώνων
Κουζανίδου Βασιλική (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Νεανίδων 14-15 +65kg 1
Ζηλάκος Πέτρος (Α.Σ. Ζέας) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Εφήβων 14-15 -45kg 2
Στεφανίδης Θεόφιλος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μωϋσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος) Εφήβων 14-15 -55kg 3
Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος) Εφήβων 14-15 +70kg 5
Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) Νεανίδων 14-15 -40kg 6
Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης Θέρμης) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Ομάρ Χρυσάνθη-Τζενίν (Α.Σ. Βασιλικών Mars) Νεανίδων 16-17 -64kg 6
Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) Ειδικές Τεχνικές Νεανίδων 7

 

Απολογισμός 2ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Η δεύτερη μέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος έφτασε στο τέλος της με την ελληνική ομάδα να συλλέγει αρκετά μετάλλια. . .

Απολογισμός 2ης Ημέρας - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Λευκορωσία 2018

Η δεύτερη μέρα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος έφτασε στο τέλος της με την ελληνική ομάδα να συλλέγει αρκετά μετάλλια.

Πιο αναλυτικά:

Ονοματεπώνυμο Θέση Κατηγορία
Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης) 2 Dan Εφήβων
Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) 5 Dan Χρυσή Βετεράνων Ανδρών
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης) 4 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) 3 Dan Εφήβων
Ντάκουλας Γεώργιος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) 2 Dan Εφήβων
Μαραζάκη Λευκοθέα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) 3 Dan Νεανίδων
Γιανταμίδης Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Ασπροπύργου) Ειδικές Τεχνικές Εφήβων
Μαρίνης Στυλιανός (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη) 1 Dan Εφήβων
Νικολοπούλου Φανή (Α.Σ.Φ. Αγίας Παρασκευής) 3 Dan Νεανίδων
Μαυρομάτη Ελένη (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα) 5 Dan Ασημένια Βετεράνων Γυναικών
Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) 6 Dan Ασημένια Βετεράνων Ανδρών
Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος), Σωτηριάδου Νικολέττα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji), Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης), Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης), Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) Ομαδικό Tul Νεανίδων
Κωστοπούλου Ιωάννα (Α.Ο.ΠΟ.Τ. Τρίπολης), Μαυρομάτη Ελένη (Α.Σ. Επταπύργιο-Κάστρα), Ταβλαδάκη Θεονύμφη (Α.Σ. Παγκρήτια Ακαδημία Ηρακλείου) Ομαδικό Tul Βετεράνων Γυναικών
Γραμματικάκης Αντώνιος (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου) Συμμετοχή 3 Dan Εφήβων
Σουγλέρη Ελένη (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης Θέρμης) Συμμετοχή Νεανίδων 14-15 -55kg
Καλογιάννης Βασίλειος (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας), Λαζάρου Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς) και Μποζίνης Χριστόφορος (Α.Σ. Μακεδονική Φάλαγγα) Συμμετοχή Ομαδικό Tul Βετεράνων Ανδρών

 

Το σωματείο σας έχει όριο στα ενεργά άρθρα.
Για να ενεργοποιήσεται όλα τα άρθρα που γράφονται για το σωματείο σας από το TKD-ITF.gr επικοινωνήστε με το παρακάτο e-mai: akis.vasilias[at]gmail.com