TKD-ITF.gr 


Απολογιστικό 2ης Ημέρας - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών 2019

Ολοκληρώθηκε η δεύτερη ημέρα του πανελληνίου πρωταθλήματος Ανδρών/Γυναικών στην Ιερισσό, Χαλκιδικής στις 26-27 Ιανουαρίου 2019. . .

Απολογιστικό 2ης Ημέρας - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών 2019

Ολοκληρώθηκε η δεύτερη ημέρα του πανελληνίου πρωταθλήματος Ανδρών/Γυναικών στην Ιερισσό, Χαλκιδικής στις 26-27 Ιανουαρίου 2019.

Η δεύτερη ημέρα συμπεριλάμβανε όλες τις κατηγορίες των γυναικών. Οι πρωταθλήτριες κάθε κατηγορίες θα λάβουν το "χρυσό εισιτήριο" για το επερχόμενο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στις 2-8 Απριλίου στο Ρίμινι της Ιταλίας.

Με το τέλος του πρωταθλήματος οι σύλλογοι που βρέθηκαν στην πρώτη τριάδα της γενικής κατάταξης ήταν:

  1. Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη (8 χρυσά, 2 αργυρά, 1 χάλκινο)
  2. Α.Σ. Πολίχνης (6 χρυσά, 2 αργυρά, 9 χάλκινα)
  3. Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης (3 χρυσά, 0 αργυρά, 0 χάλκινα)

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

Γυναικών 4-1 Gup

Μακρή Ευδοξία (Α.Σ. Άτλας Ιερισσού)

 

Γυναικών 1 Dan

Αιγίδου Ιωάννα (Α.Σ. Πολίχνης)
Γκουντούρα Σταυρούλα (Γ.Σ. Taekwon-Do Λάρισας)
3ες Μουρατίδου Ευμορφία - Ουρανία (Α.Σ. Πολίχνης) & Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)

 

Γυναικών 2 Dan

Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης)
Γεωργίτση Σταματίνα (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3ες Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ. Πολίχνης) & Βιτάλι Ιωάννα (Α.Ο.Π.Ο.Τ. Τρίπολης)

 

Γυναικών 3 Dan

Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης)
Πλασκασοβίτη Ευτυχία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)
3ες Τσιούμα Φωτεινή (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) & Μαραζάκη Δέσποινα (Α.Σ. Χερσονήσου Ηρακλείου)

 

Γυναικών 4 Dan

Τσαταλμπασίδου Ελένη (Α.Σ. Πολίχνης)
Βασιλειά Αγγελική (Α.Σ. Πολίχνης)
Καρύδη Λίνα - Χριστίνα (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

Γυναικών -47kg

Τσινίδου Ελεάνα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Φωτογλίδου Μαρία - Αναστασία (Α.Σ. Ολυμπισμός)
3ες Ερμείδου Γεωργία (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) & Πλασκασοβίτη Ιωάννα (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)

 

Γυναικών -52kg

Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης)
Αλεξιάδου Δωροθέα (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)
3ες Πλασκασοβίτη Ευτυχία (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας) & Πεκρίδου Ανθούλα (Α.Σ. Πολίχνης)

 

Γυναικών -57kg

Κουτμουρίδου Σοφία - Σταυρούλα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ροκά Εμμανουέλα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3ες Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ. Πολίχνης) & Παππά Μαρία - Σπυριδούλα (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)

 

Γυναικών -62kg

Τσελέκογλου Παρασκευή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
3ες Πιπερίδου Ευαγγελία (Α.Σ. Καλαμαριάς) & Παπαδοπούλου Αποστολία (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

 

Γυναικών -67kg

Στεφανίδου Μαριάνθη (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Βαρβαλιού Ειρήνη - Κρυσταλλία (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Καλκίτσα Ελισσάβετ (Α.Σ. Πολίχνης) & Αιγίδου Ιωάννα (Α.Σ. Πολίχνης)

 

Γυναικών -72kg

Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Ξαγοραράκη Θεανώ (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3ες Γκολέμη Θεοδώρα - Δέσποινα (Α.Γ.Σ. Καστέλλας) & Καϋμενάκη Μελίνα (Α.Ο. Νίκη Αιτωλοακαρνανίας)

 

Γυναικών -77kg

Κηπουρού Άννα - Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars)

 

Γυναικών +77kg

Κατινιού Στυλιανή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Πλασκασοβίτη Μαγδαληνή (Α.Γ.Σ. Ερμής Πάργας)

 

Ειδικές Τεχνικές Γυναικών

Κηπουρού Άννα - Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Παπαδάτου Διονυσία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ. Πολίχνης)

 

Δοκιμές Δύναμη Γυναικών

Βιδάλη Καλλιόπη - Ελεάνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ. Πολίχνης)
Μπεκιαρίδου Σοφία (Α.Σ. Άξων Τούμπας)

2nd Day Resutls - National Championship Adult Male/Female 2019

The second day of the National Championship Adult male/Female was completed in Ierissos, Chalkidiki on 26th-27th January 2019. . .

2nd Day Resutls - National Championship Adult Male/Female 2019

The second day of the National Championship Adult male/Female was completed in Ierissos, Chalkidiki on 26th-27th January 2019. The second day included all categories of adult female.

The champions of each category will receive the "golden ticket" for the upcoming European Championship to be held on 2nd-8th April in Rimini, Italy.

  1. A.C. Neapolis Makedoniki Dynami (8 gold, 2 silver, 1 bronze)
  2. A.C. Polichnis (6 gold, 2 silver, 9 bronze)
  3. A.C. Atlas Thessalonikis (3 gold, 0 silver, 0 bronze)

Below you can find all results:

Individual Pattern Adult Female 4-1 Gup

1st Makri Evdoxia (A.C. Atlas Ierissou)
2nd
3rd

 

Individual Pattern Adult Female I Degree

1st Aigidou Ioanna (A.C. Polichnis)
2nd Gkountoura Stavroula (G.C. Taekwon-Do Larisas)
3rd Mouratidou Evmorfia - Ourania (A.C. Polichnis) & Tsinidou Eleana (A.C. Iraklis Thermis)

 

Individual Pattern Adult Female II Degree

1st Kalkitsa Elissavet (A.C. Polichnis)
2nd Georgitsi Stamatina (A.C.F. I Nea Smyrni)
3rd Chatzopoulou Evangelia (A.C. Polichnis) & Vitali Ioanna (A.O.P.O.T. Tripolis)

 

Individual Pattern Adult Female III Degree

1st Katostara Foteini (A.C. Polichnis)
2nd Plaskasoviti Eftychia (A.G.C. Ermis Pargas)
3rd Tsiouma Foteini (A.G.C. Zografou) & Marazaki Despoina (A.C. Chersonisou Irakleiou)

 

Individual Pattern Adult Female IV Degree

1st Tsatalmpasidou Eleni (A.C. Polichnis)
2nd Vasileia Angeliki (A.C. Polichnis)
3rd Karydi Lina - Christina (A.C.F. I Nea Smyrni)

Individual Sparring Adult Female -47kg

1st Tsinidou Eleana (A.C. Iraklis Thermis)
2nd Fotoglidou Maria - Anastasia (A.C. Olympismos)
3rd Ermeidou Georgia (A.C. Asteras Dimou Mikras) & Plaskasoviti Ioanna (A.G.C. Ermis Pargas)

 

Individual Sparring Adult Female -52kg

1st Katostara Foteini (A.C. Polichnis)
2nd Alexiadou Dorothea (A.C. Akropotamou Axios)
3rd Plaskasoviti Eftychia (A.G.C. Ermis Pargas) & Pekridou Anthoula (A.C. Polichnis)

 

Individual Sparring Adult Female -57kg

1st Koutmouridou Sofia - Stavroula (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Roka Emmanouela (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
3rd Chatzopoulou Evangelia (A.C. Polichnis) & Pappa Maria - Spyridoula (A.C.F. I Nea Smyrni)

 

Individual Sparring Adult Female -62kg

1st Tselekoglou Paraskevi (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Papadatou Dionysia (A.C. Stavroupoleos Thessalonikis)
3rd Piperidou Evangelia (A.C. Kalamarias) & Papadopoulou Apostolia (G.A.C. Chon-Ji)

 

Individual Sparring Adult Female -67kg

1st Stefanidou Marianthi (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Varvaliou Eirini - Krystallia (A.C. Makedon Lagynon)
3rd Kalkitsa Elissavet (A.C. Polichnis) & Aigidou Ioanna (A.C. Polichnis)

 

Individual Sparring Adult Female -72kg

1st Lekatsa Maria (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Xagoraraki Theano (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
3rd Gkolemi Theodora - Despoina (A.G.C. Kastellas) & Kaymenaki Melina (A.O. Niki Aitoloakarnanias)

 

Individual Sparring Adult Female -77kg

1st Kipourou Anna - Maria (A.C. Stavroupoleos Thessalonikis)
2nd Kousa Maria (A.C. Vasilikon Mars)
3rd

 

Individual Sparring Adult Female +77kg

1st Katiniou Styliani (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Plaskasoviti Magdalini (A.G.C. Ermis Pargas)
3rd

 

Individual Special Technique Adult Female

1st Kipourou Anna - Maria (A.C. Stavroupoleos Thessalonikis)
2nd Papadatou Dionysia (A.C. Stavroupoleos Thessalonikis)
3rd Katostara Foteini (A.C. Polichnis)

 

Individual Power Test Adult Female

1st Vidali Kalliopi - Eleana (A.C.M.A. Kritiki Akadimia)
2nd Chatzopoulou Evangelia (A.C. Polichnis)
3rd Bekiaridou Sofia (A.C. Axon Toumpas)

Απολογιστικό 1ης Ημέρας - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών 2019

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του Πανελληνίου πρωταθλήματος Ανδρών/Γυναικών που διεξάγεται στην Ιερισσό - Χαλκιδικής στις 26-27 Ιανουαρίου 2019. . .

Απολογιστικό 1ης Ημέρας - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών 2019

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του Πανελληνίου πρωταθλήματος Ανδρών/Γυναικών που διεξάγεται στην Ιερισσό - Χαλκιδικής στις 26-27 Ιανουαρίου 2019.

Υψηλό τεχνικό περιεχόμενο και δυνατές αναμετρήσεις ήταν τα κύρια χαρακτηριστικά των αγώνων. Ενδεικτικά ο αλυτάρχης των αγώνων και Έφορος Υλικού της Α.Ο.Τ.Ε. κος Παπαδόπουλου Παντελής αναφέρει:

Ως παλιός αθλητής  οφείλω να ομολογήσω ότι το επίπεδο στο ελληνικό Taekwon-Do έχει ανέβει κατά πολύ. Κάθε χρόνο νέοι αθλητές με όρεξη και πολύ ταλέντο αναδεικνύονται πρωταθλητές, κάτι που αποδεικνύει τη σκληρή δουλειά που καταβάλουν στους συλλόγους τους.

Η χθεσινή ημέρα με τις κατηγορίες των Ανδρών εντυπωσίασε τους πάντες, ελπίζω να συμβεί το ίδιο και με την σημερινή με τις κατηγορίες των Γυναικών.

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα.

Ανδρών 1 Dan

1ος Δεληγιαννίδης Αναστάσιος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Μαρίνης Στυλιανός (Α.Φ.Σ. Η Νέα Σμύρνη)
3οι Τζεκάκης Αντώνιος (Α.Γ.Σ. Μαχητικών Τεχνών Διομήδης) & Γιαννικούρης Σπύρος (Α.Σ. Ακρόπολη)

 

Ανδρών 2 Dan

1ος Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης)
2ος Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)
3οι Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) & Σπανός Χρήστος (Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο Αίαντας)

 

Ανδρών 3 Dan

1ος Σιμωνίδης Γεώργιος (Α.Σ. Άτλας Θεσσάλονικης)
2ος Κοκκάλας Πάναγιώτης (Α.Φ.Σ. Η Νέα Σμύρνη)
3οι Τζανίδης Ανδρέας (Α.Σ. Πολίχνης) & Καρβούνης Τριαντάφυλλος (Α.Σ. Ζέας)

 

Ανδρών 4 Dan

1ος Τσαϊρέλης Βασίλειος (Α.Σ. Ολυμπισμός)
2ος Ντάνος Βασίλειος - Δαβίδ (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3ος Μαρκοκωνσταντίνος Ανδρέας (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

Ανδρών -52kg

1ος Βασιλείου Πέτρος (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τατο)
2ος
3οι

 

Ανδρών -58kg

1ος Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Μαχαιρίδης Θεόδωρος (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος)
3οι Νετκίδης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Πολίχνης) & Ματζιάρας Γεώργιος (Α.Σ. Μετεώρων)

 

Ανδρών -64kg

1ος Καζαντζίδης Δημήτριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Εμίνωβ Ιωάννης (Π.Α.Σ.ΑΝ.Α.Θ. Μαχητές)
3οι Καγιαμπίνης Ευστράτιος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) & Ψαρράς Αλέξανδρος (Α.Σ. Μετεώρων)

 

Ανδρών -71kg

1ος Καρβούνης Τριαντάφυλλος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Γαλανής Εμμανουήλ (Α.Σ. Καλαμαριάς)
3οι Μπουζούκης Φώτιος (Α.Σ. Αστέρας Δήμου Μίκρας) & Ρούσσος Κωνσταντίνος (Α.Γ.Σ. Δύναμη Μαρκόπουλου)

 

Ανδρών -78kg

1ος Μπέϊκος Γεώργιος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Κωνσταντινίδης Κυριάκος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Αθανασιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) & Μπούρδας Αχιλλέας (Α.Σ. Γαλάτιστας)

 

Ανδρών -85kg

1ος Καλακίδης Χρήστος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Σιδηρόπουλος Αθηνογένης (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών)
3οι Καμέκης Νικόλαος (Α.Σ. Καλαμαριάς) & Ράπτης Δημήτριος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

 

Ανδρών -92kg

1ος Ράπτης Ακριβός (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
2ος Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Αγγελάκης Μάρκος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) & Μπαντής Στέφανος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών)

 

Ανδρών +92kg

1ος Σαλαγκούδης Αναστάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Σγουραμάλλης Παύλος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)
3οι Ιωαννίδης Ιωάννης (Α.Μ.Σ. Αριστοτέλης Κρύας Βρύσης) & Νασιούδης Αχιλλέας (Α.Σ. Βασιλικών Mars)

 

Ειδικές Τεχνικές Ανδρών

1ος Χούφτας Νικόλαος (Α.Σ. Άτλας Θεσσάλονικης)
2ος Μαρκοκωνσταντίνος Ανδρέας (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3ος Παπαθανάσιου Αθανάσιος (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)

 

Δοκιμές Δύναμης Ανδρών

1ος Τερσενίδης Ιωάννης (Α.Σ. Άτλας Θεσσάλονικης)
2ος Τσαϊρέλης Βασίλειος (Α.Σ. Ολυμπισμός)
3ος Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)

 

Πηγή: Τελικά Αποτελέσματα

1st Day Resutls - National Championship Adult Male/Female 2019

The first day of National Championship Adult Male/Female held successfully in Ierissos - Chalkidiki on 26th-27th January 2019. . .

1st Day Resutls - National Championship Adult Male/Female 2019

The first day of National Championship Adult Male/Female held successfully in Ierissos - Chalkidiki on 26th-27th January 2019.

High technical content and strong matches were the main features of the races. Indicatively the Clerk of the championship and  Mr. Papadopoulos Pantelis says:

As an old athlete, I have to admit that the level in the Greek Taekwon-Do has gone up a lot. Every year young athletes with appetite and great talent are emerging champions, which proves the hard work they make to their clubs.

Yesterday with the Adult Male categories impressed everyone, I hope that the same thing happens todaywith the Adult Female catgories.

Below you will find all the results in detail.

Individual Pattern Adult Male I Degree

1st Deligiannidis Anastasios (A.C. Lefkos Pyrgos)
2nd Marinis Stylianos (A.C.F. I Nea Smyrni)
3rd Tzekakis Antonios (A.G.C. Martial Arts Diomidis) & Giannikouris Spyros (A.C.Akropoli)

 

Individual Pattern Adult Male II Degree

1st Netkidis Konstantinos (A.C. Polichnis)
2nd Lazaridis Georgios (A.C. Akropotamou Axios)
3rd Bantis Achilleas (A.C. Proteas Ioanninon) & Spanos Christos (A.G.E.M.S.TH. O Aiantas)

 

Individual Pattern Adult Male III Degree

1st Simonidis Georgios (A.C. Atlas Thessalonikis)
2nd Kokkalas Panagiois (A.C.F. I Nea Smyrni)
3rd Tzanidis Andreas (A.C. Polichnis) & Karvounis Triantafyllos (A.C. Zeas)

 

Individual Pattern Adult Male IV Degree

1st Tsairelis Vasileios (A.C. Olympismos)
2nd Danos Vasileios - David (A.G.C. Axion Peiraios)
3rd Markokonstantinos Andreas (A.G.C. Keratsiniou)

Individual Sparring Adult Male -52kg

1st Vasileiou Petros (A.G.C. Kallipoleos Tato)
2nd
3rd

 

Individual Sparring Adult Male -58kg

1st Bantis Achilleas (A.C. Proteas Ioanninon)
2nd Machairidis Theodoros (A.O. Evosmou Spartakos)
3rd Netkidis Konstantinos (A.C. Polichnis) & Matziaras Georgios (A.C. Meteoron)

 

Individual Sparring Adult Male -64kg

1st Kazantzidis Dimitrios (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Eminov Ioannis (P.A.C.AN.A.TH. Machites)
3rd Kagiampinis Efstratios (Panathlitikos Athletiki Enosi Sykeon) & Psarras Alexandros (A.C. Meteoron)

 

Individual Sparring Adult Male -71kg

1st Karvounis Triantafyllos (A.C. Zeas)
2nd Galanis Emmanouil (A.C. Kalamarias)
3rd Bouzoukis Fotios (A.C. Asteras Dimou Mikras) & Roussos Konstantinos (A.G.C. Dynami Markopoulou)

 

Individual Sparring Adult Male -78kg

1st Beikos Georgios (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Konstantinidis Kyriakos (A.G.C. Keratsiniou)
3rd Athanasiadis Panagiotis (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami) & Bourdas Achilleas (A.C. Galatistas)

 

Individual Sparring Adult Male -85kg

1st Kalakidis Christos (A.C. Neapolis Makedoniki Dynami)
2nd Sidiropoulos Athinogenis (Panathlitikos Athletiki Enosi Sykeon)
3rd Kamekis Nikolaos (A.C. Kalamarias) & Raptis Dimitrios (G.A.C. Chon-Ji)

 

Individual Sparring Adult Male -92kg

1st Raptis Akrivos (G.A.C. Chon-Ji)
2nd Gialamas Ioannis (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3rd Angelakis Markos (A.G.C. Keratsiniou) & Bantis Stefanos (Panathlitikos Athletiki Enosi Sykeon)

 

Individual Sparring Adult Male +92kg

1st Salagkoudis Anastasios (A.C. Vasilikon Mars)
2nd Sgouramallis Pavlos (A.C. Nea Floga Polichnis)
3rd Ioannidis Ioannis (A.M.C. Aristotelis Kryas Vrysis) & Nasioudis Achilleas (A.C. Vasilikon Mars)

 

Individual Special Technique Adult Male

1st Chouftas Nikolaos (A.C. Atlas Thessalonikis)
2nd Markokonstantinos Andreas (A.G.C. Keratsiniou)
3rd Papathanasiou Athanasios (A.C.M.A. Kritiki Akadimia)

 

Individual Power Test Adult Male

1st Tersenidis Ioannis (A.C. Atlas Thessalonikis)
2nd Tsairelis Vasileios (Α.Σ. Ολυμπισμός)
3rd Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)

 

Source: Final Results

Next ->