TKD-ITF.gr 


Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών, Θεσσαλονίκη 2017

Με τους αγώνες του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Taekwon-Do I.T.F. Ανδρών – Γυναικών 2017, που έγιναν στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης, ολοκληρώθηκε η στελέχωση της εθνικής ομάδας που θα ταξιδέψει στις. . .

Τελικά Αποτελέσματα - Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών, Θεσσαλονίκη 2017

Με τους αγώνες του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Taekwon-Do I.T.F. Ανδρών – Γυναικών 2017, που έγιναν στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης, ολοκληρώθηκε η στελέχωση της εθνικής ομάδας που θα ταξιδέψει στις 24-30 Απριλίου στο Λίβερπουλ της Αγγλίας και θα συμμετάσχει στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Taekwon-Do I.T.F. 2017.

Οι αθλητές και οι αθλήτριες συμμετείχαν στα αγωνίσματα: Sparring (ελεύθερη μάχη), Tul (Σκιαμαχία), Ειδικές Τεχνικές και Δοκιμές Δύναμης.

Οι σύλλογοι που κατέκτησαν τις τρεις πρώτες θέσεις στη γενική κατάταξη είναι:

1ος Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων (4 χρυσά, 0 αργυρά, 4 χάλκινα)
2ος Α.Σ Πολίχνης (3 χρυσά, 3 αργυρά, 1 χάλκινο)
3ος Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη (3 χρυσά, 0 αργυρά, 2 χάλκινα)

Παρακάτω θα βρείτε τα επίσημα αποτελέσματα για κάθε κατηγορία:

Ανδρών -57kg

1ος Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Καζαντζίδης Δημήτριος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Μακρής Σταύρος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Ματσούκας Ιωάννης (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)

Ανδρών -64kg

1ος Ψαρράς Αλέξανδρος (Α.Σ. Μετεώρων)
2ος Καγιαμπίνης Ευστράτιος (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών)
3οι Νικολαϊδης Ελευθέριος (Α.Γ.Σ. Αχιλλέας Νεάπολης) και Εμίνωβ Ιωάννης (Π.Α.Σ.ΑΝ.Α.Θ. Μαχητές)

Ανδρών -71kg

1ος Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
2ος Γαλανής Εμμανουήλ (Α.Σ. Καλαμαριάς)
3οι Μασσάρος Αλέξανδρος (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Σκουλίκας Δημήτριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Ανδρών -78kg

1ος Μπούρδας Αχιλλέας (Α.Σ. Γαλάτιστας)
2ος Ράπτης Δημήτριος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)
3οι Ζαφείρης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου) και Αθανασιάδης Παναγιώτης (Α.Π.Σ. Ο Θερμαϊκός)

Ανδρών -85kg

1ος Γιαλαμάς Ιωάννης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Καλακίδης Χρήστος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι Λούρδης Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς) και Διαμαντίδης Ιωσήφ (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)

Ανδρών +85kg

1ος Σγουραμάλλης Παύλος (Α.Σ. Νέα Φλόγα Πολίχνης)
2ος Παππάς Στέφανος (Χ.Α.Ν.Θ.)
3οι Παπαγερίδης Απόστολος (Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο Αίαντας) και Ανδρούτσος Ιωάννης (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)

Ανδρών Tul 4-1- Gup

1ος Δουλκερίδης Γεώργιος (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)
2ος
3οι

Ανδρών Tul 1 Dan

1ος Τιμαγένης Δημήτριος (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Μακρής Σταύρος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Ανδρούτσος Ιωάννης (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Δεληγιαννίδης Αναστάσιος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Ανδρών Tul 2 Dan

1ος Τιμαγένης Ιωάννης (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
2ος Λαζαρίδης Γεώργιος (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)
3οι Μπαντής Αχιλλέας (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Παντελιάδης Ιωάννης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)

Ανδρών Tul 3 Dan

1ος Σιμωνίδης Γεώργιος (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
2ος Τσαϊρέλης Βασίλειος (Α.Σ. Ολυμπισμός)
3οι Κοκκάλας Παναγιώτης (Α.Ο.Π.Ο.Τ. Τρίπολης) και Ράπτης Δημήτριος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Ανδρών Tul 4 Dan

1ος Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
2ος Ντάνος Δαϋίδ-Βασίλειος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3οι Μαρκοκωνσταντίνος Ανδρέας (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Βουρνάζος Νεκτάριος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Ανδρών Ειδικές Τεχνικές

1ος Ντόβας Πάνο-Παναγιώτης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)
2ος Παπαθανασίου Αθανάσιος (Α.Σ. Κρητική Ακαδημία)
3οι Παντελιάδης Ιωάννης (Α.Σ.Φ Η Νέα Σμύρνη)

Ανδρών Δοκιμές Δύναμης

1ος Καλκαβούρης Μεθόδιος (Α.Σ. Κένταυρος Αριδαίας)
2ος Ντάνος Δαϋίδ-Βασίλειος (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)
3οι Τερσενίδης Ιωάννης (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)

Γυναικών -45kg

Ερμείδου Γεωργία (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)
Φωτογλίδου Μαρία-Αναστασία (Α.Σ. Ολυμπισμός)
3ες Ανανιάδου Χριστίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Διακάκη Στέλλα (Α.Γ.Σ. Αξιόν Πειραιώς)

Γυναικών -51kg

Παπαδοπούλου Παγώνα (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Παρδαλογιάννη Ευτυχία (Α.Σ. Αστέρας Δ. Μίκρας)
3ες Αμαραντίδου Μαρία (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών) και Ιωαννίδου Πηνελόπη (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)

Γυναικών -57kg

Μπαγιαζίδου Σοφία (Παναθλητικός Αθλητική Ένωση Συκεών)
Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ Πολίχνης)
3ες Τσαούσογλου Παρασκευή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη) και Καρυπίδου Παρθένα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Γυναικών -63kg

Πασχαλίδου Κυριακή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής)
Λεωτσάκου Λαμπρινή (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3ες Βασιλειά Αγγελική (Α.Σ Πολίχνης) και Ασλάκη Σοφία (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Γυναικών -69kg

Λεκατσά Μαρία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
Βαρβαλιού Στυλιανή (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)
3ες Αρβανιτάκη Φωτεινή (Α.Σ. Ζέας) και Γηρούση Φωτεινή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων)

Γυναικών -75kg

Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Σαρρή Ευγενία (Α.Σ. TKD Λεωνιδίου)
3ες  Παράσχου Ανάστω (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Κωνσταντινίδου Γεωργία (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Γυναικών +75kg

Μανωλούδη Παρθένα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Βιδάλη Καλλιόπη-Ελεάνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
3ες Κούσα Μαρία (Α.Σ. Βασιλικών Mars) και Πάτακα Σταυρούλα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Γυναικών Tul 4-1 Gup

Θαλασσινού Ιωάννα (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")
Σεμερτζίδη Νίνα (Α.Γ.Σ. Καλλιπόλεως Τάτο)
Λιόρα Γεωργία (Α.Σ. Σάρισα Παιονίας)

Γυναικών Tul 1 Dan

Γκουντούρα Σταυρούλα (Γ.Σ. TKD Λάρισας)
Ανανιάδου Χριστίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3ες Ιωαννίδου Γεωργία (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός) και Καρακώστα Κωνσταντίνα (Γ.Σ. TKD Λάρισας)

Γυναικών Tul 2 Dan

Χατζοπούλου Ευαγγελία (Α.Σ Πολίχνης)
Ιωαννίδου Πηνελόπη (Α.Σ. Ακροποτάμου Αξιός)
3ες Παράσχου Ανάστω (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Καρυπίδου Παρθένα (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Γυναικών Tul 3 Dan

Κατοστάρα Φωτεινή (Α.Σ Πολίχνης)
Πρίζιου Κορνηλία (Α.Σ Πολίχνης)
3ες Φωτογλίδου Μαρία-Αναστασία (Α.Σ. Ολυμπισμός) και Βιδάλη Καλλιόπη-Ελεάνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)

Γυναικών Tul 4 Dan

Βασιλειά Αγγελική (Α.Σ Πολίχνης)
Τσαταλμπασίδου Ελένη (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων)
Γηρούση Φωτεινή (Α.Σ. Αστέρας Πεύκων)

Γυναικών Ειδικές Τεχνικές

Κηπουρού Άννα-Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Λαζόγλου Χριστίνα (Α.Σ. Άτλας Θεσσαλονίκης)
Ασλάκη Σοφία (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Γυναικών Δοκιμές Δύναμης

1η Βιδάλη Καλλιόπη-Ελεάνα (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία)
Βασιλειά Αγγελική (Α.Σ Πολίχνης)
Κωνσταντινούδη Ελένη (Α.Σ. Σαμουράϊ)

  Δελτίο Τύπου - Α.Ο.Τ.Ε.

Πηγή: Αθλητική Ομοσπονδία Taekwon-Do Ελλάδος (A.O.T.E.)

 

Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Π/Κ-ΠΠ/ΠΚ, Αθήνα 2016

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα από το αγωνιστικό τριήμερο Παίδων/Κορασίδων - Παμπαίδων/Παγκορασίδων που πραγματοποιήθηκε στις 2-4 Δεκεμβρίου 2016 στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. . .

Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Π/Κ-ΠΠ/ΠΚ, Αθήνα 2016

Γενική Κατάταξη Συλλόγων

Σε επίπεδο συλλόγων, πρώτος αναδείχθηκε ο Α.Σ. Λευκός Πύργος, δεύτερος ο Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη και τρίτος ο Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων.

Η συγκομιδή τους σε μετάλλια, είχε ως εξής:

  1. Α.Σ. Λευκός Πύργος (4 χρυσά, 3 αργυρά, 4 χάλκινα)
  2. Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη (4 χρυσά, 1 αργυρό, 1 χάλκινο)
  3. Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων (3 χρυσά, 2 αργυρά, 4 χάλκινα)

Παρακάτω θα βρείτε αναλυτικά τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα από το αγωνιστικό τριήμερο Παίδων/Κορασίδων - Παμπαίδων/Παγκορασίδων που πραγματοποιήθηκε στις 2-4 Δεκεμβρίου 2016 στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας:

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 4-3 Gup

1ος: Στυλιανός Ορφανίδης (Α.Σ Λευκός Πύργος)
2ος: Ραφαήλ – Γρηγόρης Κατσαμάκας (Α.Σ Αχιλλέας Γουβών)
3οι: Νίκος Τανατζής (Α.Σ Λευκός Πύργος) & Γιώργος Μελισσιανός (Α.Γ.Σ Αμιλλα Ιλιού)

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 2-1 Gup

1ος: Δημήτρης – Σωτήρης Πιαστόπουλος (Α.Σ Λευκός Πύργος)
2ος: Αλέξανδρος Καπίκης (Α.Σ Λευκός Πύργος)
3οι: Γρηγόρης Μάλλιος (Γ.Α.Σ Σελεύκος) και Πέτρος Μπάσιος (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων).

Κατηγορία Παμπαίδων Τουλ 1 Dan

1ος: Ηλίας Ρουμπέας (Α.Σ Ακρόπολη)
2ος: Ιλίρ Μπεγκά (Α.Σ Ακρόπολη)
3οι: Δημήτρης Χατζηβασιλειάδης (Α.Σ Άτλας Θεσσαλονίκης) και Παναγιώτης Νικολαΐδης (Γ.Α.Σ CHON-JI).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 4-3 Gup

1η: Βαρβάρα – Βανέσσα Μπουγιά (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Ειρήνη Μαυροκέφαλου (Α.Σ Ζέας)
3ες: Κωνσταντίνα Δερβένη (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων) και Αθανασία – Μαρία Αντωνάκου (Α.Γ.Σ Κερατσινίου).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 2-1 Gup

1η: Κατερίνα Παπαδιώτη (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Καλλιόπη Στεφανουδάκη (Α.Σ.Π.Τ Κρητική Ακαδημία)
3ες: Ζωή Βράκα (Α.Σ Πολίχνης) και Νικολέτα Μανωλάκη (Α.Σ.Π.Τ Κρητική Ακαδημία).

Κατηγορία Παγκορασίδων Τουλ 1 Dan

1η: Στεφανία Βέτσικα (Α.Γ.Σ Ζωγράφου)
2η: Παρασκευή Αντωνοπούλου (Α.Σ Ζέας)
3ες: Χάρις-Επιστήμη Αποστολοπούλου (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη) και Βαρβάρα Καραγιάννη (Α.Γ.Σ Ζωγράφου).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 4-3 Gup

1ος: Χρήστος Καλογεράς (Α.Σ Taekwon-Do Πετρούπολης)
2ος: Γεράσιμος Κατσαντώνης (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
3οι: Γιάννης Σταυρακάκης (Α.Σ Taekwon-Do Πετρούπολης) και Γιώργος Παπαδόπουλος (Α.Γ.Σ Ζωγράφου).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 2-1 Gup

1ος: Γιώργος Ευθυμίου (Α.Γ.Σ Αμιλλα Ιλιού)
2ος: Θόδωρος Σουλιμίδης (Α.Σ Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
3οι: Σπύρος Αψηλίδης (Α.Σ Πολίχνης) και Κώστας Μπαζίνης (Α.Γ.Σ Καλλιπόλεως Τατο).

Κατηγορία Παίδων Τουλ 1 Dan

1ος: Κώστας Κουτσομπίνας (Α.Γ.Σ Ζωγράφου)
2ος: Μανώλης Βάσαλος (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3οι: Παύλος Δερβένης (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων) και Δημήτρης Χαρίτος (Α.Σ Ζέας).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 4-3 Gup

1η: Ηλέκτρα Μπουργάνη (Α.Σ Ζέας)
2η: Ελισάβετ – Θεοδώρα Σέγκου (Α.Γ.Σ Μαχητικών Τεχνών Διομήδης)
3ες: Παρασκευή Μπούρδα (Α.Σ TKD Γαλάτιστας) και Φωτεινή Ρόντση (Α.Σ Μακεδών Λαγυνών).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 2-1 Gup

1η: Ασημούλα – Εφραιμία Αλεξίου (Α.Σ Πρωτέας Ιωαννίνων)
2η: Σοφία Μουρατίδου (Α.Γ.Σ Καλλιπόλεως Τατο)
3ες: Κατερίνα Παπαγιαννίτση (Α.Σ Taekwon-Do «Επταπύργιο – Κάστρα) και Όλγα Σιάρκου (Α.Κ Δήμου Ζήρου).

Κατηγορία Κορασίδων Τουλ 1 Dan

1η: Μαρία Νετκίδου (Α.Σ Πολίχνης)
2η: Ελένη Μαρούλη (Α.Σ.Φ. Η Νέα Σμύρνη)
3ες: Κωνσταντίνα Δημητρακοπούλου (Α.Σ Λευκός Πύργος) και Άννα Αρχίπωβα (Α.Σ Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)

Παμπαίδων -35kg

1ος Μαχαιρίδης Ιωάννης (Α.Ο. Ευόσμου Σπάρτακος)
2ος Τσιντάβης Αθανάσιος (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3οι Γκιλέκας Βασίλειος (Α.Σ. Ελευσίς) και Χαλδούπης Αθανάσιος (Α.Σ.Φ TKD Το Μοσχάτο)

Παμπαίδων -40kg

1ος Σισμάνης Αθανάσιος (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Ορφανίδης Στυλιανός (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Πάρρας Εμμανουήλ-Λάπρος (Α.Γ.Σ. Παραδοσιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας) και Τεληγιαννίδης Πρωτόκλητος (Α.Γ.Σ. TKD Ασπροπύργου)

Παμπαίδων -45kg

1ος Κοτσονούρης-Κοκκίνης Χαρίλαος (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
2ος Κατσιάπης Μιχαήλ (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου)
3οι Καντζαλίδης Ευάγγελος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji) και Κυριακού Θεόδωρος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Παμπαίδων -52kg

1ος Παππάς Γεώργιος (Α.Γ.Σ. TKD Ερμής Πάργας)
2ος Χριστοδουλίδης Φώτιος (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)
3οι Καπίκης Αλέξανδρος (Α.Σ. Λευκός Πύργος) και Μαυρομιχάλης Ιωακείμ (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)

Παμπαίδων -59kg

1ος Χατζούδης Δημήτριος (Α.Σ. TKD Γαλάτιστας)
2ος Βαμβακάρης Μιχαήλ (Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς)
3οι Μαραγκός Παναγιώτης (Α.Σ.Φ TKD Το Μοσχάτο) και Γιατρέλης Παντελεήμων (Α.Σ. Άτλας Ευκαρπίας)

Παμπαίδων +59kg

1ος Μπέγκα Ίλιρ (Α.Σ. Ακρόπολη)
2ος Πορτοκαλίδης Ευάγγελος (Α.Σ. Μυρμιδόνες Θεσσαλονίκης)
3οι Ψωμιάδης Μενέλαος (Α.Σ Ένωση Φίλων TKD Ελλάδος) και Γανέλλης Δημήτριος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Παγκορασίδων -33kg

Βέτσικα Στεφανία (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου)
Λαζαρίδου Βασιλική (Α.Γ.Σ. Αχιλλέας Νεάπολης)
3ες Σακοράφα Φωτεινή (Α.Σ Πολίχνης) και Μαυρίδου Αγγελική (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

Παγκορασίδων -38kg

Βατσικούρα Δέσποινα (Α.Σ. Ηρακλής Θέρμης)
Μανίκα Ειρήνη (Α.Σ. TKD Πετρούπολης)
3ες Νιάνιου Μαρία (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμης) και Ζάχου Χριστίνα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Παγκορασίδων -43kg

Μαυροκεφάλου Ειρήνη (Α.Σ. Ζέας)
Τσιντζιλίδα Ευαγγελία (Α.Γ.Σ. Καστέλλας)
3ες Καραγιάννη Βαρβάρα (Α.Γ.Σ. Ζωγράφου) και Μήτσου Ασπασία (Α.Γ.Σ. Ν.Τρίγλιας)

Παγκορασίδων -50kg

Χατζηγιαννίδου Αναστασία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης)
Ντούκα Κατερίνα-Μηλιά (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων)
3ες Τριανταφυλλίδου Μαρία (Α.Σ. Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης) και Τρανάκου Μαρία (Α.Σ. Άνδρου TKD Ποσειδών)

Παγκορασίδων -57kg

Κουμλιλή Αναστασία-Γεωργία (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
Παναγιώτου Ιωάνα-Παρασκευή (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
3ες Κιακίδου Ελένη-Μαρία (Χ.Α.Ν.Θ) και Παπαδοπούλου Ιωάννα (Α.Σ. TKD Νηρεύς Ν.Μηχνιώνας)

Παγκορασίδων +57kg

Πασχαλίδου Μελάνη (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμης)
Τσέρνου Δέσποινα (Α.Σ. Μαχητές του Βορρά)
3ες Χαρίτου Βασιλεία (Α.Σ. Ζέας) και Ζετσίδου Χρυσούλα (Α.Σ. Μέγας Λαγκαδά)

Παίδων -35kg 

1ος Κανδηλάπτης Στυλιανός (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
2ος Κασμένης Άγγελος (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")
3ος Χατζηδημητρίου Ευάγγελος (Α.Σ. Παραδοσιακού TKD Σερρών)

Παίδων -40kg        

1ος Παμπόρης Κωνσταντίνος (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
2ος Αλμαλιώτης Ζαχαρίας (Α.Σ. Μετεώρων)
3οι Λεωνίδης Λάζαρος (Α.Σ. Βασιλικών Mars) και Κατσαρός Σταμάριος (Α.Σ.Φ. TKD Το Μοσχάτο)

Παίδων -45kg        

1ος Κυριακάκης Ραφαήλ-Κωνσταντίνος (Α.Σ. Ζέας)
2ος Καρακώττας Βασίλης (Α.Σ. Βασιλικών Mars)
3οι Ματζιάρας Στυλιανός (Α.Σ. Μετεώρων) και Μωυσιάδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)

Παίδων -52kg        

1ος Βότσης Οδυσσέας-Παναγιώτης (Α.Γ.Σ. Παρασοδιακού TKD Ν.Φιλαδέλφειας)
2ος Κιρμιτζίδης Παναγιώτης-Γεώργιος (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)
3οι Ζάχος Ηλίας (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου) και Μαρινόπουλος Χριστόφορος (Α.Σ. Αστέρας Δ.Μίκρας)

Παίδων -59kg        

1ος Λασκαρίδης Ρολάνδος (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
2ος Μπατγίδης Παναγιώτης (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
3οι Ζωγραφάκης Εμμανουήλ (Α.Σ.Π.Τ. Κρητική Ακαδημία) και Κυριακού Δημήτριος-Χρήστος (Γ.Α.Σ. Chon-Ji)

Παίδων +59kg        

1ος Παπανικολάου Παναγιώτης-Ντιβάι (Α.Σ. Ίωνες Ηρακλείου Αττικής)
2ος Γιανταμάνης Ιωάννης (Α.Σ. TKD Ασπροπύργου)
3οι Τσικμάς Βασίλειος (Α.Σ. Πολίχνης) και Μπαξεβάνης Θωμάς (Γ.Α.Σ. Σέλευκος)

Κορασίδων -33kg     

Ρεπανά Παρασκευή (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")
2η         
3ες      

Κορασίδων -38kg        

Νετκίδου Μαρία (Α.Σ. Πολίχνης)
Ζέγγου Μαρία (Γ.Σ. TKD Λάρισας)
Ασβεστοπούλου Αναστασία (Α.Σ. TKD "Επταπύργιο-Κάστρα")     

Κορασίδων -43kg        

Καζαντζίδου Χρυσή (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Μάσση Ειρήνη (Παναθλητικός Αθλητικής Ένωσης Συκεών)
3ες Μιχάλη Ζωή (Α.Σ. Αστέρας Δ.Μίκρας) και Αρμακόλα Αλεξάνδρα (Α.Γ.Σ. Άμιλλα Ιλίου)

Κορασίδων -50kg       

Φανάρα Μαρία-Άννα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Νισσοπούλου Ιωάννα (Παναθλητικός Αθλητικής Ένωσης Συκεών)
3ες Αλεξίου Ασημούλα-Εφραιμία (Α.Σ. Πρωτέας Ιωαννίνων) και Τάγκου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)      

Κορασίδων -57kg        

Καμτσόγλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Νεάπολης Μακεδονική Δύναμη)
Καραβεζίρη Βάγια (Α.Σ. Τιτάνες)
3ες Σταμούλη Σταυρούλα (Α.Γ.Σ. Κερατσινίου) και Αρχίπωβα Άννα (Α.Σ. Μαύρων Ζωνών Θεσσαλονίκης)

Κορασίδων +57kg        

Δημητρακοπούλου Κωνσταντίνα (Α.Σ. Λευκός Πύργος)
Ακριβού Στυλιανή (Παναθλητικός Θεσσαλονίκης)
3ες Λυκεσά Μαγδαληνή (Α.Σ. Ίκαρος Επανωμής) και Καρυοφυλλίδου Χριστίνα (Α.Σ. Μακεδών Λαγυνών)

Το σωματείο σας έχει όριο στα ενεργά άρθρα.
Για να ενεργοποιήσεται όλα τα άρθρα που γράφονται για το σωματείο σας από το TKD-ITF.gr επικοινωνήστε με το παρακάτο e-mai: akis.vasilias[at]gmail.com